ترجمه متون تخصصی علوم باغبانی

ترجمه متون تخصصی علوم باغبانی را به مترجمان کشاورزی پورتال پویان بسپارید. سالانه منابع علمی متنوع و ارزشمندی در زمینه علوم باغبانی به زبان انگلیسی در قالب کتاب، مقاله و مجله منتشر می شود. با ترجمه متون تخصصی علوم باغبانی مسیر دسترسی به این دانش و یافته ها هموارتر می شود. ترجمه متون تخصصی علوم باغبانی محدودیت زبان انگلیسی برای پژوهشگران علوم باغبانی را از میان بر می دارد. همچنین اگر مقاله ای در زمینه علوم باغبانی به زبان فارسی نوشته و قصد ارسال آن به مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی را دارید، می توانید ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله علوم باغبانی خود را به مترجمان کشاورزی پورتال پویان بسپارید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی در زمینه علوم باغبانی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات علوم باغبانی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش علوم باغبانی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم باغبانی و ترجمه سایر متون تخصصی علوم باغبانی توسط مترجمان کشاورزی با گرایش علوم باغبانی در پورتال پویان انجام می گیرد.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2990


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید