ترجمه متون تخصصی علوم دامی

سالانه منابع علمی بسیار زیادی در حوزه علوم دامی به صورت کتاب، مجله و مقاله منتشر می شود. ترجمه متون تخصصی علوم دامی یکی از راه های بهره مندی پژوهشگران از آخرین یافته های علوم دامی است. ترجمه متون تخصصی علوم دامی محدودیت زبان انگلیسی را از پیش روی شما بر می دارد. همچنین اگر قصد ارسال مقالات علوم دامی خود به کنفرانس ها و مجلات ISI بین المللی را دارید می توانید از مترجمین فارسی به انگلیسی کشاورزی پورتال پویان کمک بگیرید.

پورتال پویان برای ارائه خدمات ترجمه متون تخصصی علوم دامی اعم از ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی علوم دامی از مترجمان رشته کشاورزی با گرایش علوم دامی استفاده می کند. برای ترجمه متون تخصصی علوم دامی از مترجمان رشته کشاورزی با گرایش علوم دامی استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی علوم دامی مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی علوم دامی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات علوم دامی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش علوم دامی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم دامی و ترجمه سایر متون تخصصی علوم دامی توسط گروه مترجمان کشاورزی ما انجام می گیرد.

برای داشتن ترجمه ای تخصصی، سلیس و روان از متون مربوط به علوم دامی خود می توانید سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی علوم دامی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید.

برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  علوم دامی نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران کشاورزی پورتال پویان کمک بگیرید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3588


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید