ترجمه مقالات آمار

ترجمه مقالات آمار از فارسی به انگلیسی یکی از خدمات مترجمان پورتال پویان بوده و اگر قصد انتشار یافته های علمی آمار خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی را دارید و مقاله خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله آمار خود را به مترجمان آمار پورتال پویان بسپارید. مترجمین آمار ما تجربه کافی برای ترجمه مقالات ISI آمار از فارسی به انگلیسی را دارا بوده و مقالات آمار متعددی را از فارسی به انگلیسی ترجمه کرده اند.

گروه مترجمان رشته آمار

با توجه به پیچیدگی ذاتی مقالات و متون رشته آمار و مفاهیم دشوار این رشته، ترجمه مقالات آمار از فارسی به انگلیسی دارای حساسیت ویژه ای است و مترجم می بایست قادر به درک دقیق مفاهیم علمی مقاله باشد تا بتواند ترجمه را با انتقال درست مفاهیم صورت دهد. لذا بدیهی است که ترجمه مقالات آمار باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته آمار تحصیل کرده باشد. هم رشته بودن مترجم با متنی که ترجمه می شود باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی آمار اقدام به ارائه ترجمه مقالات ISI آمار می نماید.

علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات آمار، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی کلیه متون آمار اعم از ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های آمار، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های آمار، ترجمه فارسی به انگلیسی اسلاید های آمار و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی آمار توسط مترجمین آمار پورتال پویان انجام می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقالات آمار و قیمت ترجمه

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ارسال سفارش ترجمه، بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

برای مشاهده قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات آمار، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید.

 

گروه آمار علاوه بر ترجمه متون فارسی آمار، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته آمار و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی آمار را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون آمار و ویرایش مقالات انگلیسی آمار را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1556


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید