ترجمه تخصصی آمار

خدمات ترجمه متون تخصصی آمار از انگلیسی به فارسی توسط مترجمین آمار پورتال پویان ارائه می شود. دانش آمار یکی از رشته های بسیار مهم علوم پایه بوده و ترجمه انگلیسی به فارسی متون و مقالات تخصصی آمار می تواند مسیر دستیابی به دانش روز افزون آمار را هموار کند. منابع علمی بسیار ارزشمندی در حوزه آمارات وجود دارد و سالانه بر حجم کمی و کیفی یافته های علم آمار افزوده شده و در قالب کتاب، مجله و مقاله و عمدتا به زبان انگلیسی منتشر می شود. ترجمه متون تخصصی آمار محدودیت زبان انگلیسی برای پژوهشگران را از میان بر می دارد و آن ها را یافته های جدید رشته آمار آشنا می سازد.

گروه مترجمان رشته آمار

ترجمه متون تخصصی آمار باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته آمار تحصیل کرده باشد. ترجمه متن آمار توسط مترجم رشته آمار باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی آمار اقدام به ارائه ترجمه تخصصی آمار می نماید.

خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی کلیه متون تخصصی آمار اعم از ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب های آمار، ترجمه تخصصی پایان نامه های آمار، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات آمار، ترجمه انگلیسی به فارسی اسلاید های آمار و ترجمه سایر متون تخصصی آمار توسط مترجمین آمار پورتال پویان انجام می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه تخصصی آمار و قیمت ترجمه

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه انگلیسی به فارسی در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

 

گروه آمار علاوه بر ترجمه متون انگلیسی آمار، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته آمار و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی آمار را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات آمار و ویرایش مقالات انگلیسی آمار را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1771


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید