ترجمه مقالات علوم تربیتی

ترجمه مقاله علوم تربیتی از فارسی به انگلیسی توسط مترجمان مجرب دانش آموخته مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته علوم تربیتی انجام می گیرد. این مترجمان موفق شده اند آزمون های مترجمی فارسی به انگلیسی پورتال پویان را با موفقیت پشت سر گذارند و دارای مهارت های زبان انگلیسی کافی جهت ترجمه مقالات ISI علوم تربیتی و نیز مقالات کنفرانسی علوم تربیتی می باشند. مترجمان علوم تربیتی گروه پویان علاوه بر ترجمه مقاله های ISI علوم تربیتی، ترجمه پایان نامه ها، کتب و نیز سایر متون تخصصی مرتبط با رشته علوم تربیتی را از فارسی به انگلیسی انجام می دهند.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقالات ISI علوم تربیتی

با استفاده از خدمات ترجمه آنلاین پورتال پویان می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام به ارسال سفارش ترجمه خود نمایید. سایت پورتال پویان و یا سایر ابزارهای الکترونیک ما به صورت آنلاین امکان ارسال سفارش ترجمه را فراهم نموده اند تا زمان انجام سفارش ترجمه توسط مترجمین به حداقل ممکن رسد. جهت ارسال سفارش ترجمه مقالات ISI علوم تربیتی و یا ترجمه متون تخصصی علوم تربیتی خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری خود سفارش ترجمه را ارسال نمایید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه تخصصی را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه کنید.

هزینه ترجمه مقالات علوم تربیتی از فارسی به انگلیسی

جهت آگاهی دقیق از قیمت ترجمه مقالات ISI علوم تربیتی می توانید بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. جهت جلب رضاییت مشتریان عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه فراهم شده است. در صورتی که هزینه ترجمه  از 50 هزار تومان بیشتر باشد، می توانید هزینه ترجمه علوم تربیتی را به صورت قسطی پرداخت نمایید.

گارانتی ترجمه

ترجمه مقالات و ترجمه متون تخصصی علوم تربیتی با ضمانت انجام می شود و در صورت بروز خطا، شامل گارانتی رفع نقص و اصلاح رایگان هستند. سفارشات ترجمه فارسی به انگلیسی که با پلن عالی انجام می شوند تا زمان چاپ مقاله شامل گارانتی بوده و در صورتی که مجله درخواست بازبینی زبان مقاله را داشته باشد، این کار به صورت رایگان انجام می گیرد.
 

 گروه علوم تربیتی علاوه بر ترجمه مقالات فارسی علوم تربیتی، ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی علوم تربیتی را نیز انجام می دهد. ترجمه متون تخصصی علوم تربیتی از انگلیسی به فارسی نیز توسط گروه مترجمان علوم تربیتی پورتال پویان انجام می گیرد.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2080


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید