ترجمه متون تخصصی علوم تربیتی

پورتال پویان برای ترجمه متون تخصصی علوم تربیتی اقدام به تشکیل گروه مترجمان علوم تربیتی نموده است که یکی از خدمات این گروه ارائه ترجمه تخصصی متون علوم تربیتی می باشد. اعضای این گروه فارغ التحصیل رشته علوم تربیتی بوده و به دلیل مهارت در زبان انگلیسی، ترجمه متون تخصصی را به صورت مفهومی انجام می دهند. مترجمان گروه علوم تربیتی آزمون های مترجمی پورتال پویان را با موفقیت پشت سر گذاشته و با توجه به مهارت و سابقه در امر ترجمه، در دو گروه مترجمان پلن خوب و پلن عالی تفکیک شده اند.

سفارش آنلاین ترجمه متون تخصصی علوم تربیتی

با استفاده از امکان ترجمه آنلاین متن تخصصی علوم تربیتی می توانید در هر لحظه و بدون نیاز به مراجعه حضوری نسبت به ارسال سفارش ترجمه متون تخصصی علوم تربیتی اقدام نمایید. کافی است در پروتال پویان ثبت نام کرده و سفارش ترجمه خود را برای ما ارسال نمایید.
برای ارسال سفارش ترجمه تخصصی علوم تربیتی خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید.

قیمت ترجمه متون تخصصی علوم تربیتی

جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و کاربران گرامی امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه متون  تخصصی علوم تربیتی در پورتال پویان فراهم شده است. در صورتی که هزینه ترجمه از 50 هزار تومان بیشتر باشد، در صورت تمایل می توانید هزینه ترجمه را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی دقیق از نرخ ترجمه تخصصی علوم تربیتی بخش تخمین هزینه و زمان را مشاهده نمایید.

 

گروه  علوم تربیتی علاوه بر ترجمه متون انگلیسی علوم تربیتی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته  علوم تربیتی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی  علوم تربیتی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علوم تربیتی و بخش ویرایش مقالات انگلیسی علوم تربیتی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2275


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید