ترجمه مقالات مهندسی هوافضا

در صورتی که مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید و قصد ارسال آن به مجلات ISI یا کنفرانس های بین المللی رشته مهندسی هوافضا را دارید، می توانید جهت ترجمه مقاله مهندسی هوافضا، از مترجمان گروه مهندسی هوافضا ما بهره جسته و مقاله مهندسی هوافضای خود را از فارسی به انگلیسی ترجمه نمایید. مترجمین مهندسی هوافضا ما تجربه کافی برای ترجمه تخصصی مقاله مهندسی هوافضا از فارسی به انگلیسی  را داشته و ترجمه مقالات ISI مهندسی هوافضا را به صورت تخصصی انجام می دهند.

گروه مترجمان رشته مهندسی هوافضا

پورتال پویان جهت هر چه تخصصی تر انجام گرفتن ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی هوافضا، اقدام به جذب مترجمان رشته مهندسی هوافضا با گرایش های مختلف نموده است. به این دلیل که مترجم ابتدا می بایست مفاهیم علمی مقاله را درک نموده و آنگاه نسبت به ترجمه مقاله مهندسی هوافضا اقدام نماید. به عبارت دیگر لازمه انجام یک ترجمه صحیح توسط مترجم، علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی، آشنایی با موضوع مقاله می باشد. و این در حالتی میسر است که مترجم خود دانش آموخته رشته مهندسی هوافضا باشد.

ثبت سفارش آنلاین و هزینه ترجمه مقالات ISI مهندسی هوافضا

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر، بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده فرمایید.

جهت مشاهده قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی هوافضا، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید.

 

گروه مهندسی هوافضا علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI مهندسی هوافضا، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  مهندسی هوافضا و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی هوافضا را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون مهندسی هوافضا و ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی هوافضا را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1519


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید