ترجمه تخصصی مهندسی هوافضا

ترجمه تخصصی مهندسی هوافضا یکی از نیازهای رشته مهندسی هوافضا برای آشنایی دانشجویان با مباحث بروز این رشته است و از آنجا که تفریبا تمام متون و مقالات مرزهای دانش رشته مهندسی هوافضا به زبان انگلیسی می باشند، ترجمه انگلیسی به فارسی متون رشته مهندسی هوافضا از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و لازم است مترجمان با تجربه که در حوزه رشته مهندسی هوافضا دارای تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری می باشند مبادرت به ترجمه متون تخصصی رشته مهندسی هوافضا نمایند.

گروه مترجمان مهندسی هوافضا

پورتال پویان اقدام به جذب مترجمان گرایش های مختلف رشته مهندسی هوافضا نموده است و جهت ترجمه متون تخصصی مهندسی هوافضا از مترجمان با گرایش یکسان و یا نزدیک به موضوع متن استفاده می نماید. این مترجمان آزمون های مترجمی پورتال پویان را پشت سر نهاده و تبحر لازم در زمینه ترجمه تخصصی مهندسی هوافضا را دارا می باشند. مترجمان مهندسی هوافضا در 2 گروه خوب و عالی رتبه بندی شده اند و سفارشات ترجمه پلن خوب توسط مترجمان پلن خوب و سفارشات ترجمه پلن عالی توسط مترجمان پلن عالی انجام میی گیرد. مترجمان باسابقه و حرفه ای در گروه مترجمان عالی و مترجمان با سابقه کمتر در گروه مترجمان پلن خوب جای گرفته اند.

نحوه ثبت سفارش ترجمه تخصصی مهندسی هوافضا

جهت ارسال سفارش ترجمه تخصصی مهندسی هوافضای خود ابتدا در وبسایت پورتال پویان عضو شده و از سپس از طریق صفحه کاربری خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه خود نمایید. سفارش ترجمه شما توسط اپراتور مورد بررسی قرار گرفته و هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت مشاهده توضیحات بیشتر درباره نحوه ارسال سفارش می توانید بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ملاحظه فرمایید.

قیمت ترجمه تخصصی مهندسی هوافضا از انگلیسی به فارسی

جهت مشاهده قیمت ترجمه تخصصی مهندسی هوافضا از انگلیسی به فارسی بخش تخمین قیمت ترجمه را ملاحظه فرمایید. همچنین چنانچه با عضویت در سایت اقدام به ارسال سفارش خود نمایید، قیمت ترجمه و زمان تحویل ان به ایمیل شما ارسال می گردد. برای مبالغ بالای 50 هزار تومان، امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه میسر است.

گارانتی ترجمه

کیفیت کلیه سفارشات ترجمه ( پلن خوب در حد کیفیت خوب و پلن عالی در حد پلن عالی) تضمین می گردد. ترجمه پیش از ارسال برای کاربر، مورد ارزیابی قرار می گیرد. اما چنانچه کاربر درخواست بازبینی مجدد ترجمه را نمایید به صورت 24 ساعته می تواند از طریق بخش پشتیبانی درخواست خود را ارسال نموده و درخواست ایشان در اسرع وقت مورد بررسی قرار می گیرد.

 

در پورتال پویان گروه مترجمان مهندسی هوافضا علاوه بر ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی مهندسی هوافضا، ترجمه فارسی به انگلیسی متون و مقالات مهندسی هوافضا و نیز ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی هوافضا از جنبه گرامری و نگارشی را نیز انجام می دهد.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1577


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید