ترجمه مقالات تخصصی مهندسی پزشکی

بدون شک ترجمه مقالات مهندسی پزشکی از فارسی به انگلیسی حساسیت و اهمیت ویژه ای دارد و با توجه به اینکه رشته مهندسی پزشکی دارای اصطلاحات فروان و حوزه های علمی متنوعی می باشد، ترجمه تخصصی مقالات مهندسی پزشکی از فارسی به انگلیسی امری بسیار تخصصی است. به این دلیل که مترجم هم می بایست از نظر مهارت های زبان انگلیسی در سطح بالایی باشد و نیز بر اصطلاحات و مفاهیم رشته مهندسی پزشکی مسلط باشد تا ترجمه مقاله مهندسی پزشکی به صورت تخصصی و با انتقال صحیح مفاهیم انجام گیرد. لازمه این امر این است که مترجم خود در رشته مهندسی پزشکی تحصیلات آکادمیک داشته باشد.

گروه مترجمان فارسی به انگلیسی مهندسی پزشکی

با توجه به توضیحاتی که عنوان شد پورتال پویان از طریق برگزاری آزمون های مترجمی از مترجمان فارسی به انگلیسی رشته مهندسی پزشکی دعوت به همکاری نموده است و گروه مترجمان مهندسی پزشکی را برای ترجمه مقالات تخصصی رشته مهندسی پزشکی تشکیل داده است. گروه مترجمان مهندسی پزشکی در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مقالات ISI مهندسی پزشکی و ویرایش مقالات و متون رشته مهندسی پزشکی فعالیت می کنند.

اگر قصد انتشار یافته های علمی و تجارب خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی رشته مهندسی پزشکی را دارید و مقاله مهندسی پزشکی خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی پزشکی خود را به مترجمان مهندسی پزشکی پورتال پویان بسپارید. ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات بیوالکتریک، بیومتریال، بیومکانیک و پزشکی بالینی پذیرفته می گردد.

نحوه ثبت سفارش ترجمه

پس از عضویت در پورتال پویان می توانید سفارش ترجمه مقاله ISI مهندسی پزشکی را از طریق صفحه کاری خود ارسال فرمایید. سفارش ترجمه شما مورد ارزیابی قرار گرفته و هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی پزشکی

از طریق بخش تخمین هزینه ترجمه می توانید هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی پزشکی را مشاهده نمایید. همچنین پس ثبت نام در سایت و ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل دقیق ترجمه به ایمیل شما ارسال می گردد.

گارانتی ترجمه مقالات مهندسی پزشکی

کلیه سفارشات ترجمه با پلن عالی تا زمان پذیرش مقاله در مجله مشمول ضمانت می گردند و محدودیت زمانی جهت ارزیابی مجدد ترجمه در صورت درخواست مجله، وجود ندارد.

 

 گروه مهندسی پزشکی علاوه بر ترجمه متون فارسی مهندسی پزشکی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  مهندسی پزشکی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی پزشکی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مهندسی پزشکی و ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی پزشکی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1645


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید