ترجمه تخصصی مهندسی پزشکی

ترجمه تخصصی مهندسی پزشکی امری کاملا تخصصی است که نیاز است توسط مترجمان فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی انجام شود. به دلیل وجود کلمات تخصصی فروان و نیز مفاهیم علمی پیچیده رشته مهندسی پزشکی، ترجمه متون تخصصی مهندسی پزشکی تنها توسط مترجمانی که در رشته مهندسی پزشکی فارغ التحصیل شده باشند، میسر خواهد بود. چنانچه مترجم از مفاهیم علمی و اصطلاحات رشته مهندسی پزشکی اطلاع نداشته باشد، با هر میزان تسط به زبان انگلیسی نیز ترجمه تخصصی مهندسی پزشکی را عاری از اشتباه انجام نخواهد کرد و اشتباهات مفهومی و تخصصی و علمی رخ خواهد داد.

دپارتمان مترجمان مهندسی پزشکی

پروتال پویان جهت ارائه خدمات ترجمه تخصصی مهندسی پزشکی اقدام به تشکیل گروه مترجمان مهندسی پزشکی نموده و از طریق برگزاری آزمون مترجمی، مترجمان مجرب رشته مهندسی پزشکی را به مجموعه خود افزوده و از دانش و تبحر همکاران دانش آموخته رشته مهندسی پزشکی در جهت انجام ترجمه متون تخصصی رشته مهندسی پزشکی بهره می جوید. ترجمه متون تخصصی بیوالکتریک، ترجمه متون تخصصی بیومتریال، ترجمه تخصصی بیومکانیک و ترجمه متون تخصصی پزشکی بالینی پذیرفته می گردد.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه تخصصی مهندسی پزشکی

جهت ارسال سفارش ترجمه متون تخصصی مهندسی پزشکی کافی است ابتدا عضو پورتال پویان شوید و سپس از طریق صفحه کاری خود، سفارش ترجمه را ثبت نمایید. جهت توضیحات بیشتر لطفا بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

هزینه ترجمه تخصصی مهندسی پزشکی

با مراجعه به بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه میتوانید هزینه ترجمه متون تخصصی مهندسی پزشکی را مشاهده فرمایید. لازم به ذکر است که دو پلن ترجمه وجود دارد. پلن خوب که توسط مترجمان با سابقه کمتر انجام شده و پلن عالی که توسط مترجمان حرفه ای رشته مهندسی پزشکی انجام می شود.

گارانتی سفارشات ترجمه

کلیه سفارشات ترجمه متون تخصصی مهندسی پزشکی با ضمانت انجام شد. کلیه سفارشات ترجمه پیش از ارسال به مشتری مورد ارزیابی قرار می گیرند اما با توجه به اینکه کار ترجمه یک کار کیفی است، در صورت درخواست مشتری برای بازبینی ترجمه، درخواست ایشان با توجه به سطح ترجمه انتخابی(پلن خوب یا عالی) به طور کامل توسط پورتال پویان مورد بررسی قرار می گیرد.

 

گروه مترجمان مهندسی پزشکی علاوه بر ترجمه متون و مقالات انگلیسی رشته مهندسی پزشکی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته  مهندسی پزشکی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی پزشکی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی پزشکی و ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی پزشکی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2432


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید