ترجمه مقالات شهرسازی

در صورتی که مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید و قصد ارسال آن به مجلات ISI یا کنفرانس های بین المللی رشته شهرسازی را دارید، می توانید جهت ترجمه مقاله شهرسازی، از مترجمان گروه شهرسازی ما بهره جسته و مقاله شهرسازیی خود را از فارسی به انگلیسی ترجمه نمایید. مترجمین شهرسازی ما تجربه کافی برای ترجمه تخصصی مقاله شهرسازی از فارسی به انگلیسی  را داشته و ترجمه مقالات ISI شهرسازی را به صورت تخصصی انجام می دهند.

گروه مترجمان رشته شهرسازی

پورتال پویان جهت هر چه تخصصی تر انجام گرفتن ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شهرسازی، اقدام به جذب مترجمان رشته شهرسازی با گرایش های مختلف نموده است. به این دلیل که مترجم ابتدا می بایست مفاهیم علمی مقاله را درک نموده و آنگاه نسبت به ترجمه مقاله شهرسازی اقدام نماید. به عبارت دیگر لازمه انجام یک ترجمه صحیح توسط مترجم، علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی، آشنایی با موضوع مقاله می باشد. و این در حالتی میسر است که مترجم خود دانش آموخته رشته شهرسازی باشد. ترجمه مقالات ISI شهرسازی مرتبط با گرایش های برنامه ریزی روستایی، برنامه ریزی شهری، برنامه ریزی منطقه ای و طراحی شهری پذیرفته می گردد.

ثبت سفارش آنلاین و هزینه ترجمه مقالات ISI شهرسازی

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر، بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده فرمایید.

جهت مشاهده قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شهرسازی، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید.

 

گروه شهرسازی علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI شهرسازی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  شهرسازی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی شهرسازی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون شهرسازی و ویرایش مقالات انگلیسی شهرسازی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1787


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید