ترجمه تخصصی شهرسازی

ترجمه تخصصی شهرسازی یکی از نیازهای رشته شهرسازی برای آشنایی دانشجویان با مباحث بروز این رشته است و از آنجا که تفریبا تمام متون و مقالات مرزهای دانش رشته شهرسازی به زبان انگلیسی می باشند، ترجمه انگلیسی به فارسی متون رشته شهرسازی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و لازم است مترجمان با تجربه که در حوزه رشته شهرسازی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری می باشند مبادرت به ترجمه متون تخصصی رشته شهرسازی نمایند.

گروه مترجمان شهرسازی

پورتال پویان اقدام به جذب مترجمان گرایش های مختلف رشته شهرسازی نموده است و جهت ترجمه متون تخصصی شهرسازی از مترجمان با گرایش یکسان و یا نزدیک به موضوع متن استفاده می نماید. این مترجمان آزمون های مترجمی پورتال پویان را پشت سر نهاده و تبحر لازم در زمینه ترجمه تخصصی شهرسازی را دارا می باشند. ترجمه تخصصی شهرسازی مرتبط با گرایش های برنامه ریزی روستایی، برنامه ریزی شهری، برنامه ریزی منطقه ای و طراحی شهری پذیرفته می گردد.

نحوه ثبت سفارش ترجمه تخصصی شهرسازی

جهت ارسال سفارش ترجمه تخصصی شهرسازیی خود ابتدا در وبسایت پورتال پویان عضو شده و از سپس از طریق صفحه کاربری خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه خود نمایید. سفارش ترجمه شما توسط اپراتور مورد بررسی قرار گرفته و هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت مشاهده توضیحات بیشتر درباره نحوه ارسال سفارش می توانید بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ملاحظه فرمایید.

قیمت ترجمه تخصصی شهرسازی از انگلیسی به فارسی

جهت مشاهده قیمت ترجمه تخصصی شهرسازی از انگلیسی به فارسی بخش تخمین قیمت ترجمه را ملاحظه فرمایید. همچنین چنانچه با عضویت در سایت اقدام به ارسال سفارش خود نمایید، قیمت ترجمه و زمان تحویل ان به ایمیل شما ارسال می گردد. برای مبالغ بالای 50 هزار تومان، امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه میسر است.

گارانتی ترجمه

کیفیت کلیه سفارشات ترجمه ( پلن خوب در حد کیفیت خوب و پلن عالی در حد پلن عالی) تضمین می گردد. ترجمه پیش از ارسال برای کاربر، مورد ارزیابی قرار می گیرد. اما چنانچه کاربر درخواست بازبینی مجدد ترجمه را نمایید به صورت 24 ساعته می تواند از طریق بخش پشتیبانی درخواست خود را ارسال نموده و درخواست ایشان در اسرع وقت مورد بررسی قرار می گیرد.

 

در پورتال پویان گروه مترجمان شهرسازی علاوه بر ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی شهرسازی، ترجمه فارسی به انگلیسی متون و مقالات شهرسازی و نیز ویرایش مقالات انگلیسی شهرسازی از جنبه گرامری و نگارشی را نیز انجام می دهد.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1732


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید