ترجمه مقالات تخصصی مهندسی شیمی

رشته مهندسی شیمی داری گرایش های متنوعی بوده و حوزه های تحقیقاتی این رشته بسیار گسترده است. لذا ترجمه مقالات مهندسی شیمی از فارسی به انگلیسی نیازمند مترجمی متبحر و آشنا به موضوع مقاله می باشد. مترجم هم می بایست از نظر مهارت های زبان انگلیسی در سطح بالایی باشد و هم بر اصطلاحات و مفاهیم مقاله مربوطه مسلط باشد تا ترجمه مقاله مهندسی شیمی به صورت تخصصی و با انتقال صحیح مفاهیم انجام گیرد. لازمه این امر این است که مترجم خود در رشته مهندسی شیمی تحصیلات آکادمیک داشته باشد و نیز گرایش تحصیلی مترجم به موضوع مقاله نزدیک باشد.

گروه مترجمان فارسی به انگلیسی مهندسی شیمی

با توجه به توضیحاتی که عنوان شد پورتال پویان از طریق برگزاری آزمون های مترجمی از مترجمان فارسی به انگلیسی رشته مهندسی شیمی دعوت به همکاری نموده است و گروه مترجمان مهندسی شیمی را برای ترجمه مقالات تخصصی رشته مهندسی شیمی تشکیل داده است. گروه مترجمان مهندسی شیمی در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مقالات ISI مهندسی شیمی و ویرایش مقالات و متون رشته مهندسی شیمی فعالیت می کنند.

اگر قصد انتشار یافته های علمی و تجارب خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی رشته مهندسی شیمی را دارید و مقاله مهندسی شیمی خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی شیمی خود را به مترجمان مهندسی شیمی پورتال پویان بسپارید. ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پالایش، صنایع شیمیایی معدنی، صنایع پلیمر، صنایع غذایی، صنایع گاز، صنایع پتروشیمی، شیمیایی سلولزی وطراحی فرایندهای صنایع نفت پذیرفته می گردد.

نحوه ثبت سفارش ترجمه

پس از عضویت در پورتال پویان می توانید سفارش ترجمه مقاله ISI مهندسی شیمی را از طریق صفحه کاری خود ارسال فرمایید. سفارش ترجمه شما مورد ارزیابی قرار گرفته و هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی شیمی

از طریق بخش تخمین هزینه ترجمه می توانید هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله مهندسی شیمی را مشاهده نمایید.

گارانتی ترجمه مقالات مهندسی شیمی

کلیه سفارشات ترجمه با پلن عالی تا زمان پذیرش مقاله در مجله مشمول ضمانت می گردند و محدودیت زمانی جهت ارزیابی مجدد ترجمه در صورت درخواست مجله، وجود ندارد.

 

 گروه مهندسی شیمی علاوه بر ترجمه متون فارسی مهندسی شیمی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  مهندسی شیمی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی شیمی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مهندسی شیمی و ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی شیمی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1864


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید