ترجمه تخصصی مهندسی شیمی

ترجمه تخصصی متون مهندسی شیمی امری کاملا تخصصی است که نیاز است توسط مترجمان فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی انجام شود. رشته مهندسی شیمی دارای گرایش های متنوعی می باشد از جمله : پالایش، صنایع شیمیایی معدنی، صنایع پلیمر، صنایع غذایی، صنایع گاز، صنایع پتروشیمی، شیمیایی سلولزی و طراحی فرایندهای صنایع نفت. بنابراین به دلیل وجود کلمات تخصصی فروان و نیز مفاهیم علمی پیچیده رشته مهندسی شیمی، ترجمه متون تخصصی مهندسی شیمی تنها توسط مترجمانی که در رشته مهندسی شیمی فارغ التحصیل شده باشند، میسر خواهد بود. چنانچه مترجم از مفاهیم علمی و اصطلاحات رشته مهندسی شیمی اطلاع نداشته باشد، با هر میزان تسط به زبان انگلیسی نیز ترجمه تخصصی مهندسی شیمی را عاری از اشتباه انجام نخواهد کرد و اشتباهات مفهومی و تخصصی و علمی رخ خواهد داد.

دپارتمان مترجمان مهندسی شیمی

پروتال پویان جهت ارائه خدمات ترجمه تخصصی مهندسی شیمی اقدام به تشکیل گروه مترجمان مهندسی شیمی نموده و از طریق برگزاری آزمون مترجمی، مترجمان مجرب رشته مهندسی شیمی را به مجموعه خود افزوده و از دانش و تبحر همکاران دانش آموخته رشته مهندسی شیمی در جهت انجام ترجمه متون تخصصی رشته مهندسی شیمی بهره می جوید. ترجمه متون تخصصی پالایش، صنایع شیمیایی معدنی، صنایع پلیمر، صنایع غذایی، صنایع گاز، صنایع پتروشیمی، شیمیایی سلولزی و طراحی فرایندهای صنایع نفت پذیرفته می گردد.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه تخصصی مهندسی شیمی

جهت ارسال سفارش ترجمه متون تخصصی مهندسی شیمی کافی است ابتدا عضو پورتال پویان شوید و سپس از طریق صفحه کاری خود، سفارش ترجمه را ثبت نمایید. جهت توضیحات بیشتر لطفا بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

هزینه ترجمه تخصصی مهندسی شیمی

با مراجعه به بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه میتوانید هزینه ترجمه متون تخصصی مهندسی شیمی را مشاهده فرمایید. لازم به ذکر است که دو پلن ترجمه وجود دارد. پلن خوب که توسط مترجمان با سابقه کمتر انجام شده و پلن عالی که توسط مترجمان حرفه ای رشته مهندسی شیمی انجام می شود.

گارانتی سفارشات ترجمه

کلیه سفارشات ترجمه متون تخصصی مهندسی شیمی با ضمانت انجام شد. کلیه سفارشات ترجمه پیش از ارسال به مشتری مورد ارزیابی قرار می گیرند اما با توجه به اینکه کار ترجمه یک کار کیفی است، در صورت درخواست مشتری برای بازبینی ترجمه، درخواست ایشان با توجه به سطح ترجمه انتخابی(پلن خوب یا عالی) به طور کامل توسط پورتال پویان مورد بررسی قرار می گیرد.

 

گروه مترجمان مهندسی شیمی علاوه بر ترجمه متون و مقالات انگلیسی رشته مهندسی شیمی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته  مهندسی شیمی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی شیمی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی شیمی و ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی شیمی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2069


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید