Skip Navigation Links

حقوق جزا و جرم شناسی

هدف از دوره دکترای حقوق جزا و جرم شناسی تربيت نیروی انسانی در رشته حقوق جزا و جرم شناسي از طريق تقويت و ارتقاي سطح بينش، آگاهي و اطلاعات حقوقي دانش آموختگان توام با آموزش تحقيق و پژوهش و قدرت استنباط، تجزيه و تحليل مسائل حقوقي است.

نیاز روز افزون دانشگاه ها به نیروهای مجرب و آشنا به حقوق جزا و جزم شناسی و علوم وابسته و نیز ضرورت آموزش حقوقدانانی که در مسند قضا و یا در سمت های مشاور یا کارشناس با مسائل علمی مقررات و ضوابط بین المللی سر و کار دارند اهمیت تاسیس دوره دکتری حقوق جزا و جرم شناسی را به خوبی آشکار می کند. گسترش آموزش حقوق جزا و جرم شناسی با توجه به نیازهای کشور و اهداف برنامه توسعه فرهنگی از جمله محورهای اصلی دوره دکتری حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. برنامه این دوره مشتمل بر فعالیت های آموزشی و پژوهشی با اهداف مشروح زیر تدوین و تنظیم گردید:

- تربیت متخصص و پژوهشگر در قلمرو مطالعات حقوق جزا و جرم شناسی

- تربیت کادر آموزشی به منظور تدریس در دانشگاه ها و دیگر موسسات آموزش عالی

- تکمیل اطلاعات و تقویت بینش حقوقی مشاوران حقوقی

- آموزش کلیه داوطلبان خارجی که علاقه مند به شناخت حقوق جزا و جرم شناسی ایران هستند

فارغ التحصیلان دوره دکترای حقوق جزا و جرم شناسی با آگاهی که در زمینه نحوه تحقیق و تشریح مطالب علمی کسب کرده اند و نیز با برخورداری از قدرت بیان منطقی اطلاعات خود به شیوه استدلالی قادر خواهند بود در مرتبه استادیاری به امر تدریس و تحقیق در دانشگاه ها و موسسات پژوهشی بپردازند.


تعداد بازدید : 3255


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید