Skip Navigation Links

برنامه ریزی گردشگری

ایران یکی از قدیمی ترین تمدن های شناخته شده جهان است و میراث فرهنگی ایران و اسلام از جذاب ترین میراث هایی است که توجه پژوهشگران و تاریخ شناسان را به خود جلب کرده است. در چنین شرایطی رشد صنعت توریسم از اهمیت بالایی برخوردار است. بدین منظور دوره کارشناسی ارشد برنامه ریزی گردشگری برای تربیت نیروی انسانی که درک بالایی از صنعت توریسم داشته باشند، ایجاد شده است. صنعت توریسم هر چه پیچیده تر می شود مطالعه جامعه شناختی و فرهنگی آن نیز نیازمند شناخت دقیق تر از طریق تربیت کارشناسان ارشد رشته برنامه ریزی گردشگری می باشد.

دوره کارشناسی ارشد برنامه ریزی گردشگری با رویکرد توسعه و برنامه ریزی اجتماعی نگاهی بین رشته ای به مساله گسترش توریسم، بررسی مقوله توریسم در رشد و توسعه اقتصادی، سیاستگذاری فرهنگی، نگرش نظریه های جامعه شناسی به مساله توریسم، جایگاه توریسم و برنامه ریزی آن در جهت توسعه فرهنگی و اجتماعی آن از دیدگاه مردم شناسی و میراث فرهنگی طراحی و تدوین شده است.

فارغ التحصیلان رشته کارشناسی ارشد برنامه ریزی گردشگری در حوزه های مختلفی از مشاغل چه در بخش خصوصی (بخش خدمات اقتصادی) و چه در بخش دولتی به ویژه در سازمان میراث فرهنگی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی توان کار کارشناسی و مدیریت توریسم را خواهند داشت.


تعداد بازدید : 3176


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید