Skip Navigation Links

امکان دانلود مقاله متالورژی استخراجی‌ با ترجمه فارسی در پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) میسر شده است. در ادامه همین صفحه می توانید لیست مقالات ترجمه شده متالورژی استخراجی‌ را مشاهده نموده و در صورت تمایل اقدام به دانلود مقاله متالورژی استخراجی‌ با ترجمه فارسی نمایید. قبل از دانلود مقاله متالورژی استخراجی‌ با ترجمه فارسی می توانید کلیه مشخصات مقاله متالورژی استخراجی‌ را در لیست مقالات ترجمه شده متالورژی استخراجی‌ همین صفحه مشاهده نمایید.  

برای دانلود رایگان مقاله متالورژی استخراجی‌ روی دکمه "دانلود رایگان مقاله انگلیسی" کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود علاوه بر امکان دانلود رایگان مقاله ISI متالورژی استخراجی‌ می توانید چکیده انگلیسی مقاله متالورژی استخراجی‌ و ترجمه فارسی آن را مشاهده نمایید. جهت تکمیل فرایند دانلود مقاله متالورژی استخراجی‌ با ترجمه فارسی روی دکمه "خرید ترجمه فارسی و دانلود" کلیک نمایید. 

 پس از تکمیل فرایند خرید می توانید ترجمه فارسی مقاله متالورژی استخراجی‌ را دانلود نمایید. لینک دانلود مقاله ترجمه شده متالورژی استخراجی‌ به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین لینک دانلود مقالات متالورژی استخراجی‌ در ناحیه کاربری شما نیز فعال می شود.

تعداد بازدید : 3952


مقالات ترجمه شده مهندسی مواد گرایش متالورژی استخراجی‌

لیست مقالات ترجمه شده مهندسی مواد گرایش متالورژی استخراجی‌ به شرح زیر است؛ همچنین می توانید از بخش جستجوی پیشرفته اقدام به یافتن مقالات ترجمه شده مهندسی مواد گرایش متالورژی استخراجی‌ نمایید.

Aqueous metal recovery techniques from e-scrap: Hydrometallurgy in recycling
روش های آبی بازیابی فلزات از ضایعات الکترونیکی : کاربرد هیدرومتالورژی در بازیافت
Bioleaching of rare earth and radioactive elements from red mud using Penicillium tricolor RM-10
استخراج زیستی عناصر نادر خاکی و رادیو اکتیو از لجن قرمز با استفاده از قارچ کپک زده سه رنگ RM-10
Crystal Growth and Scintillation Properties of Cs2NaGdBr6:Ce+3
رشد کریستال و خصوصیات سوسوزنی Cs2NaGdBr6:Ce+3

تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید