Skip Navigation Links
 

مقاله سرامیک با ترجمه فارسی برای دانلود از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) ارائه شده است. شما می توانید با استفاده از لیست مقاله سرامیک با ترجمه فارسی همین صفحه یا با استفاده از جستجوی پیشرفته، مقاله سرامیک مورد نظر خود را یافته و اقدام به دانلود رایگان مقاله ISI انگلیسی سرامیک نمایید. پس از بررسی مقاله انگلیسی در صورت تمایل می توانید اقدام به خرید ترجمه فارسی مقاله انگلیسی سرامیک نمایید.  

هر مقاله سرامیک با ترجمه فارسی به صورت کاملا تخصصی ترجمه شده و فایل ترجمه به صورت Word تایپ شده و قابل ویرایش است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید راهنمای خرید و دانلود از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) را مشاهده کنید. 

در لیست مقالات ترجمه شده سرامیک می توانید با کلیک روی "دانلود رایگان مقاله انگلیسی" علاوه بر مشاهد اطلاعات کامل مقاله اعم از نویسنده، ناشر، چکیده فارسی و چکیده انگلیسی اقدام به دانلود مقاله ISI رایگان سرامیک نمایید. 

در لیست مقالات ترجمه شده سرامیک و یا در صفحه مشخصات مقاله سرامیک با کلیک روی "خرید ترجمه فارسی و دانلود" مقاله مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید. پس از تکمیل فرایند خرید و پرداخت بلافاصله لینک دانلود برای شما فعال می شود. همچنین لینک مقالات ترجمه شده سرامیک به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

تعداد بازدید : 4268


مقالات ترجمه شده مهندسی مواد گرایش سرامیک

لیست مقالات ترجمه شده مهندسی مواد گرایش سرامیک به شرح زیر است؛ همچنین می توانید از بخش جستجوی پیشرفته اقدام به یافتن مقالات ترجمه شده مهندسی مواد گرایش سرامیک نمایید.

review on fundamentals and applications of electrophoretic deposition (EPD)
مروری بر اصول و کاربردهای رسوب گیری الکتروفورزي (EPD)
THE INFLUENCE OF PARAMETERS IN SILICA SOL-GEL PROCESS
تأثیر پارامترها در فرآیند سل-ژل سیلیکا
Synthesis and oxidation behavior of chromium silicide (Cr3Si) nanorods
سنتز و رفتار اكسيداسيون نانو ميله ها ي سيليسيد كرم (Cr3Si)
Microstructure of spark plasma sintered silicon carbide with Al-B-C
میکروساختار کاربید سیلیکون زینترشده به همراه Al-B-C به کمک قوس پلاسما

تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید