Skip Navigation Links

امکان دانلود مقاله انگلیسی شیمی کاربردی با ترجمه فارسی در پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) امکان پذیر شده است. عنوان فارسی و عنوان انگلیسی مقاله انگلیسی شیمی کاربردی به همراه سایر مشخصات مقاله انگلیسی شیمی کاربردی اعم از ناشر و نویسنده ، حجم و تعداد صفحات مقاله انگلیسی شیمی کاربردی در این لیست مقاله های انگلیسی شیمی کاربردی با ترجمه فارسی ارائه شده است. برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی شیمی کاربردی روی دکمه "دانلود رایگان مقاله انگلیسی" کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود علاوه بر امکان دانلود رایگان مقاله انگلیسی شیمی کاربردی می توانید چکیده انگلیسی مقاله انگلیسی شیمی کاربردی و ترجمه فارسی آن را مشاهده نمایید. پس از  دانلود رایگان مقاله انگلیسی شیمی کاربردی در صورت تمایل می توانید اقدام به خرید ترجمه فارسی مقاله انگلیسی شیمی کاربردی نمایید. برای خرید ترجمه فارسی مقاله انگلیسی شیمی کاربردی روی دکمه "خرید ترجمه فارسی و دانلود" کلیک نمایید. پس از تکمیل فرایند خرید می توانید ترجمه فارسی مقاله انگلیسی شیمی کاربردی را دانلود نمایید.

لینک دانلود محصولات خریداری شده از جمله مقالات ترجمه شده شیمی کاربردی برای شما ایمیل می شود. لینک دانلود محصولات خریداری شده در ناحیه کاربری شما نیز فعال می شود. لیست مقاله های انگلیسی شیمی کاربردی با ترجمه فارسی در پایین همین صفحه آورده شده است.

تعداد بازدید : 20410


مقالات ترجمه شده شيمی گرایش شیمی کاربردی

لیست مقالات ترجمه شده شيمی گرایش شیمی کاربردی به شرح زیر است؛ همچنین می توانید از بخش جستجوی پیشرفته اقدام به یافتن مقالات ترجمه شده شيمی گرایش شیمی کاربردی نمایید.

A label-free electrochemical biosensor based on a DNA aptamer against codeine
حسگر زیستی الکتروشیمیایی بدون نشاندار بر اساس آپتامر DNA در برابر کدئین

تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید