ترجمه متون تخصصی محیط زیست

چگونه می توان از جدیدترین اخبار، دست آورد های علمی و گزارشات در زمینه چالش های محیط زیست آگاه شده و راهکارهای مقابله با آن ها را ارزیابی کرد؟ سالیانه حجم زیادی از اطلاعات و گزارش ها در زمینه محیط زیست به صورت کتاب، مجله و مقاله منتشر می شود که بسیاری از آنها به زبان انگلیسی هستند.  ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی محیط زیست می تواند راه اطلاع از مسائل جهانی محیط زیست را هموار کند. همچنین می توانید برای ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات محیط زیست و ارسال آن به مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی منابع طبیعی از مترجمان منابع طبیعی و محیط زیست پورتال پویان کمک بگیرید.

خدمات ترجمه متون تخصصی محیط زیست شامل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی محیط زیست توسط مترجمان منابع طبیعی پورتال پویان ارائه می شود. برای ترجمه متون تخصصی محیط زیست از مترجمان رشته منابع طبیعی با گرایش محیط زیست کمک گرفته می شود تا در حین ترجمه متون تخصصی محیط زیست مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شده و حاصل کار ترجمه ای سلیس، روان و تخصصی باشد.

 ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی محیط زیست از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات محیط زیست، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات محیط زیست، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های محیط زیست و ترجمه سایر متون تخصصی محیط زیست توسط گروه مترجمان منابع طبیعی پورتال پویان انجام می گیرد. همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  محیط زیست نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران منابع طبیعی پورتال پویان کمک بگیرید.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه متون تخصصی محیط زیست در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3334


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید