ترجمه متون تخصصی تولید صنعتی

دانشجویان و اساتید ارجمند مهندسی صنایع با گرایش تولید صنعتی می توانند برای داشتن ترجمه ای تخصصی از متن تولید صنعتی خود، سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی تولید صنعتی خود را برای پورتال پویان ارسال کنید. خدمات ترجمه متون تخصصی تولید صنعتی شامل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی تولید صنعتی توسط مترجمان دپارتمان صنایع پورتال پویان به طور تخصصی انجام می گیرد. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی تولید صنعتی از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات  تولید صنعتی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات  تولید صنعتی، ترجمه بروشور و کاتالوگ دستگاه های صنعتی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های  تولید صنعتی و ترجمه سایر متون تخصصی تولید صنعتی توسط گروه مترجمان تولید صنعتی ما انجام می گیرد. برای ترجمه متون تخصصی تولید صنعتی از مترجمان رشته صنایع  با گرایش تولید صنعتی استفاده می گردد تا در حین ترجمه متون تخصصی تولید صنعتی مفاهیم از زبان مبدا به زبان مقصد به درستی منتقل شوند.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

همچنین اگر مقاله انگلیسی در زمینه  تولید صنعتی نوشته و قصد ویرایش آن را دارید می توانید از ویراستاران دپارتمان صنایع پورتال پویان کمک بگیرید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 3221


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید