دانلود مقاله ترجمه شده مراقبت اجتماعی برای سالمندان: مطالعه ی نیازها و استفاده از خدمات (CENSUS) : چه کسانی بسته های مراقبت در منزل را دریافت می کنند و پیامدهای آن چه هستند؟


چطور این مقاله پزشکی را دانلود کنم؟

فایل انگلیسی این مقاله با شناسه 2008264 رایگان است. ترجمه چکیده این مقاله پزشکی در همین صفحه قابل مشاهده است. شما می توانید پس از بررسی این دو مورد نسبت به خرید و دانلود مقاله ترجمه شده اقدام نمایید

قیمت :
260,000 ریال
شناسه محصول :
2008264
سال انتشار:
2015
حجم فایل انگلیسی :
191 Kb
حجم فایل فارسی :
42 کیلو بایت
نوع فایل های ضمیمه :
pdf+word
کلمه عبور همه فایلها :
www.daneshgahi.com

عنوان فارسي

مراقبت اجتماعی برای سالمندان: مطالعه ی نیازها و استفاده از خدمات (CENSUS) : چه کسانی بسته های مراقبت در منزل را دریافت می کنند و پیامدهای آن چه هستند؟

عنوان انگليسي

Community care for the Elderly: Needs and Service Use Study (CENSUS): Who receives home care packages and what are the outcomes

نویسنده/ناشر/نام مجله

Australasian journal on ageing

این مقاله چند صفحه است؟

این مقاله ترجمه شده پزشکی شامل 8 صفحه انگلیسی به صورت پی دی اف و 9 صفحه متن فارسی به صورت ورد تایپ شده است

چکیده فارسی

چکیده

هدف: مطالعه ی عوامل مرتبط با زمان انتظار برای بسته های مراقبت در منزل و پیامد های آن برای دریافت کنندگان مراقبت و مراقبان.

روش: تجزیه و تحلیل داده هایی که هر 4 ماه یکبار به مدت 12 ماه از 55 سالمند ساکن در منازل که برای بسته های مراقبت یارانه ای دولت واجد شرایط بودند و مراقبان آنها، جمع آوری شده بود.

نتایج: به 30 نفر از 55 شرکت کننده یک بسته اراﺋـه شد؛ آنها از یک تا 237 روز در انتظار بودند. کیفیت پایه ی زندگی در افرادی که بسته به آنها اراﺋـه شده بود در مقایسه با افرادی که این بسته را دریافت نکردند بالاتر بود. نیازهای مراقبتی پایه و نیازهای برآورده نشده، علاﺋـم روانی عصبی و اختلال شناختی پیشنهادات را پیش بینی نکرده بودند. دریافت این بسته در مقایسه با دریافت نکردن آن با کاهش بار مسـﺋولیت مراقبان در طول زمان مرتبط بود اما سطوح نیازهای مراقبتی برآورده نشده، نیازهای مراقبتی یا کیفیت زندگی را تحت تاثیر قرار نداد.

نتیجه گیری: اراﺋـه ی بسته ی مراقبت در منزل بر اساس زمان انتظار یا نیازهای مراقبتی برآورده نشده نبود. اصلاحات می بایستی دربرگیرنده ی یک سیستم شفاف از فهرست انتظار و اولویت بندی باشند.

1-مقدمه

دولت استرالیا بسته های مراقبت در منزل (که قبلا با عنوان بسته های مراقبت اجتماعی شناخته می شد) را برای سالمندانی اراﺋـه می دهد که به عنوان افراد نیازمند به مراقبت شخصی و کمک داخلی تشخیص داده شده اند و زندگی در منزل را، تا زمانی که ممکن باشد، به ورود به آسایشگاه سالمندان ترجیح می دهند. تا ژوﺋـن 13◦2، سه بسته ی مراقبت در منزل اراﺋـه شده بود: بسته ی مراقبت از سالمندان جامعه (CACPs) که حدودا 6 ساعت در هفته مراقبت سطح پایین را اراﺋـه می کرد، بسته های توسعه یافته ی مراقبت در منزل سالمندان (EACH) که 17-26 ساعت مراقبت سطح بالاتر را اراﺋـه می کرد و بسته های زوال عقل EACH (EACH-D) که بالاترین سطح مراقبت را برای افرادی با علاﺋم رفتاری زوال عقل اراﺋـه می داد. در ژوﺋـن 11◦2 در استرالیا، 893◦5 مکان مراقبت خانگی وجود داشت که شامل ◦2◦41 بسته ی CACP، 4◦69 EACH، 2969 EACH-D بود. به دنبال اصلاحات مراقبت از سالمند، از ژوﺋـن 13◦2، 4 سطح از بسته های مراقبت در منزل (نیازهای پایه، سطح پایین، حد واسط، و سطح بالا)، با مکمل های افزوده برای دریافت کنندگان مراقبت مبتلا به زوال عقل در حال اراﺋـه می باشند...


 

سالمند خدمات بهداشتی برای سالمند :کلمات کلیدی

چکیده انگلیسی

Abstract

Aim: Investigate factors associated with waiting times for home care packages and outcomes for care recipients and carers.

Method: Analyses of data collected every four months for12  months from 55 community-dwelling older adults eligible for government-subsidised packaged care and their carers.

Results: Thirty of fifty-five participants were offered a package; they waited from one to 237 days. Baseline quality of life was higher for those offered a package than those not. Baseline care needs and unmet needs, neuropsychiatric symptoms, and cognitive decline did not predict offers. Package receipt compared to non-package receipt was associated with decreased carer burden over time but did not affect levels of unmet care needs, care needs or quality of life.

Conclusions: Being offered a home care package was not based on waiting time or unmet care needs. Reforms should include a transparent system of wait listing and prioritization.

Keywords: aged health service for the aged health service need and demand
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. همچنین این در گرایش های: کلیه گرایش ها، می تواند کاربرد داشته باشد. [ برچسب: ]
 مقاله پزشکی با ترجمه
Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دپارتمان ها > دپارتمان علوم پزشكی > پزشکی > مقاله های پزشکی و ترجمه فارسی آنها > مراقبت اجتماعی برای سالمندان: مطالعه ی نیازها و استفاده از خدمات (CENSUS) : چه کسانی بسته های مراقبت در منزل را دریافت می کنند و پیامدهای آن چه هستند؟
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید