دانلود تحقیق تربیت بدنی با عنوان فاکتورهای های مهم در استعداد یابی رشته تنیس روی میز (powerpoint)

در این تحقیق به بررسی سن و فاکتورهای های مهم در استعداد یابی رشته تنیس روی میز و فاکتورهای آمادگی جسمانی در تنیس روی میز می پردازیم. می توانید این تحقیق رشته تربیت بدنی را به صورت powerpoint دانلود نمایید.
قیمت : 425,000 ریال
شناسه محصول : 2010564
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 16
نوع فایل های ضمیمه : powerpoint
حجم فایل : 13 Mb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : تحقیق تربیت بدنی با عنوان فاکتورهای های مهم در استعداد یابی رشته تنیس روی میز (powerpoint)

چکیده

در این تحقیق به بررسی سن و فاکتورهای های مهم در استعداد یابی رشته تنیس روی میز، فاکتورهای آمادگی جسمانی در تنیس روی میز می پردازیم. می توانید این تحقیق رشته تربیت بدنی را به صورت powerpoint دانلود نمایید.

مقدمه

تنیس روی میز یا پینگ پنگ ورزشی است که روی میز انجام می‌شود و دو یا چهار بازیکن در آن مشارکت دارند و هر بازیکن یک راکت دارد و با بهره گیری از آن به توپ ضربه می‌زند. در وسط میز یک تور قرار دارد و برخورد توپ با آن تابع قوانین خاصی است. توپ در این ورزش سبک (سفید یا نارنجی رنگ) و توخالی است. جنس میز از چوب و سخت است.

در سال ۱۳۱۷ که مستشاران انگلیسی در آبادان مسجد سلیمان و شهرهای  نفت خیز جنوب کار میکردند یک میز پینگ پنگ همراه خودشان آورده و مشغول بازی باخودشان می شدند. پینگ پنگ در یک چشم به هم زدن فراگیر شد و دنیای توپ را که از  سوی ایرانیان مورد توجه قرار گرفت.  تنیس روی میز توسط فدراسیون جهانی تنیس روی میز که در سال ۱۹۲۶ تأسیس شد اداره می‌شود. از سال ۱۹۸۸ تنیس روی میز به ورزش‌های المپیک اضافه شد.

خوردن توپ به تور هنگام زدن سرویس نت net ) ) میگویند و فواید تنیس روی میز این است که در موقع بازی کردن تنیس روی میز تمام اجزای بدن در حال حرکت هستند : دست ، پا ، انگشتان دست ، سر ، چشم . این بازی باعث می‌شود که تحرک شما بسیار زیاد شود و دو نیمکره مغز به‌طور هم‌زمان با هم کار کنند .

 


Keywords: استعداد یابی تنیس روی میز آمادگی جسمانی
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links