دانلود پروژه کاراموزی طرح توجيهي توليد دستمال كاغذي(فایلword)

اصل پيشگيري بيماري و رجحان آن به درمان موضوعي است كه همگام با پيشرفت در علوم باعث اهميت فوق العاده در بكارگيري بهداشتي گرديده است، آمار و ارقام ارائه شده توسط كارشناسان و متخصصين در مورد بيماريهاي حاصله بر اثر استفاده از لوازم غير بهداشتي ضرورت اهميت كاربرد انواع بهداشتي اينگونه محصولات را به وضوح نشان مي دهد
قیمت : 765,000 ریال
شناسه محصول : 2007821
نویسنده/ناشر/نام مجله : ...
سال انتشار: 1387
تعداد صفحات فارسي : 96
نوع فایل های ضمیمه : word
حجم فایل :
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : پروژه کاراموزی طرح توجيهي توليد دستمال كاغذي(فایلword)

چکیده

مقدمه

اصل پيشگيري بيماري و رجحان آن به درمان موضوعي است كه همگام با پيشرفت در علوم باعث اهميت فوق العاده در بكارگيري بهداشتي گرديده است، آمار و ارقام ارائه شده توسط كارشناسان و متخصصين در مورد بيماريهاي حاصله بر اثر استفاده از لوازم غير بهداشتي ضرورت اهميت كاربرد انواع بهداشتي اينگونه محصولات را به وضوح نشان مي دهد. به ويژه در اين زمان كه آلودگيها بر اثر كثرت جمعيت، بيماريهاي جديد نامناسب و هزاران علل اجتماعي ديگر سير صعودي يافته است. به همين علت نيز همه روزه شاهد روند فرايند مصرف محصولات بهداشتي مي باشيم.

توجه به امر بهداشت در جامعه نشانه پيشرفت و تمدن تلقي مي شود و در جهت ترويج بهداشت موضوع پيشگيري به عنوان يك اصل مسلم مطرح مي گردد و با استفاده از وسايل بهداشتي دليره شيوع بيماريهاي گوناگون در نيم قرن گذشته مؤثر قرار گرفته، استفاده از محصولات بهداشتي بوده است. در طي دو دهه، گذشته توليد انبوه و انتخاب مواد اوليه طبيعي و لرزان بهاي تمام شده را به نحو چشمگيري كاهش داده و در نتيجه استفاده از محصولات بهداشتي به طور روز افزون جهت عموم مردم امكان پذير گرديده است و با گذشت زمان و بالا رفتن سطح آگاهي ها مصرف و محصولات بهداشتي جنبه ضروري به خود گرفته و هم اكنون در اين رشته از صنايع سرمايه گذاريهاي قابل توجهي بكار گرفته شده است و گذشته از اينكه ظرفيتهاي فعلي پاسخگوي نياز نمي باشد در سنوات گذشته در حال بخشي از توليدات به منظور لرزي به خارج از كشور صادر مي گردد.

1-2 تعريف، ويژگيها و مشخصات فني محصول

هر محصول ويژگيها و مشخصات خاصي دارد كه پيش از هر گونه بررسي فني و مالي طرح، لازم است اين خصوصيات به درستي شناخته شوند. شناخت صحيح مشخصات و انواع مختلف محصول بدون ترديد، راهنماي مناسبي جهت تصميم گيري هاي لازم در انتخاب روش و عمليات توليد و محاسبات بعدي مورد نياز خواهد بود. در اين ارتباط يكي از مؤثرترين روشهاي قابل استفاده به كارگيري استانداردهاي مدون ملي و جهاني هر يك از محصولات مي باشد. علاوه بر اين جهت بررسي بازار لازم است كه شماره تعرفه گمركي (نامگذاري بروكسل) محصولات نيز مشخص گردد تا درباره روند واردات و صادرات محصول و مقررات آن شناخت لازم حاصل شود.

در اين بخش نام و كاربرد، طبقه بندي، مشخصات فني، بسته بندي، شماره تعرفه گمركي و استانداردهاي محصول مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

1-1-2 نام كاربرد محصول

محصول توليدي اين واحد دستمال كاغذي رولي بوده و جهت مصارف بهداشتي كاربرد دارد جنس اين دستمال از نوعي كاغذ مخصوص توليد شده از الياف سلولزي و ضمير كاغذ مي باشد.

2-1-2 طبقه بندي محصول

محصول به صورت بسته بندي رول تهيه مي شود كه وزن هر بسته حدود 300 گرم مي باشد.

ضخامت كاغذ تيشو هر رول تقريباً 10 سانتيمتر مي باشد. هر جفت رول در يك نايلون پلي اتيلن بسته بندي مي گردد. كه طول آنها تقريباً 22 سانتيمتر مي باشد. اين نوع صنعت جزء صنعت، جزء صنايع بسته بندي مي شود و محصول توليدي هر جزء دستمال كاغذي حوله اي مي باشد كه براي استفاده بهداشتي به كار برده مي شود.

3-1-2 ويژگيها و مشخصات فني محصول

ويژگيهاي فني محصول؛ نرم و لطيف و يكنواخت باشد دو برابر كشش، مقاومت مناسب داشته باشد. از نظر ابعاد مناسب باشد و نيز قابليت جذب آب را داشته باشد. ويژگيهاي شيميايي محصول؛ از لحاظ ميكروبيولوژي استاندارد بوده و لكه بر باشد و از الياف طبيعي سفيد رنگ تهيه گردد.

4-1-2 بسته بندي محصول

محصول توليدي پس از اتمام مراحل و برش به عرض مناسب رول پيچي مي گردد. براي بسته بندي كالا تعداد دو عدد از رولهاي توليدي داخل پوشش پلي اتيلن قرار گرفته، سپس هر 12 جفت آن در يك كارتن مقوايي سه لايه بسته بندي و آماده ارائه به بازار مصرف مي گردد.

ابعاد هر رول توليد شده 12 23 سانتيمتر و كارتن مقوايي كه براي بسته بندي نهايي مورد استفاده قرار ميگيرد داراي ابعاد   سانتيمتر خواهد بود.

5-1-2 شماره تعرفه گمركي

در دادوستدهاي بين المللي جهت كدبندي كالاها در امر صادرات و واردات و تعيين حقوق گمركي و سود بازرگاني، بيشتر از دو نوع طبقه بندي استفاده مي شود. يكي از اين طبقه بنديها نامگذاري بروكسل و ديگري طبقه بندي مركز استاندارد تجارت بين المللي ميباشد.

روش طبقه بندي مورد استفاده در بازرگاني خارجي ايران، طبقه بندي بروكسل است كه بنا بر نيازها و كاربردهاي خاص موجود، بعضاً تقسيم بنديهاي بيشتري در زير تعرفه ها انجام گرفته است.

Keywords: بهداشت محصولات بهداشتی محصول دستمال کاغذی کالا
این برای گرایش های: برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، کاربرد دارد. همچنین این در گرایش های: کلیه گرایش ها، می تواند کاربرد داشته باشد. [ برچسب: ]