دانلود روش شناسی مدیریت بهره وری با استفاده از نسبت تحقق بهره وری

این مقاله ترجمه شده رایگان صنایع و مدیریت را از پورتال پویان دانلود نمایید.روش شناسی مدیریت بهره وری با استفاده از نسبت تحقق بهره وری برای دانلود رایگان به صورت فایل Word از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) ارائه شده است.
قیمت : رایگان
شناسه محصول : 2003723
نویسنده/ناشر/نام مجله : KSCE Journal of Civil Engineering
سال انتشار: 2011
تعداد صفحات فارسي : 31
نوع فایل های ضمیمه : Pdf+Word
حجم فایل : 774 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : روش شناسی مدیریت بهره وری با استفاده از نسبت تحقق بهره وری

چکیده

روش شناسی مدیریت بهره وری با استفاده از نسبت تحقق بهره وری

روش شناسی مدیریت بهره وری با استفاده از نسبت تحقق بهره وری برای دانلود رایگان به صورت فایل Word از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) ارائه شده است. این مقاله ترجمه فارسی مقاله انگلیسی "Productivity Management Methodology Using Productivity Achievement Ratio" است. این مقاله ترجمه شده رایگان صنایع و مدیریت را از پورتال پویان دانلود نمایید.

چکیده

 

گرچه توجه زیادی ازسوی پژوهشگران متوجه بهره وری ساخت بوده است،تلاشهای پژوهشی کمی بطورخاص بهره وری را در زمینه چرخه مدیریت بهره وری ارزیابی کرده اند. در نتیجه، هنوز کمبود شاخص های مفید برای تعیین اینکه چه مواردی می بایست برای دستیابی به بیشترین سود در مدیریت بهره وری اولویت و ارتقا یابند وجود دارد. در تلاشی برای پرداختن به این ایده، این تحقیق نسبت تحقق بهره وری( PAR) را پیشنهاد می کند که یک شاخص ارزیابی بهره وری است که به ما در انتخاب مناسب ترین گزینه های مدیریتی برای ایجاد بهبود در بهره وری کمک خواهد کرد. با کاربرد تحلیل رگرسیون چند خطی، فرایند  محاسبه PAR پیشرفت کرده است و کارایی شاخص معرفی شده از طریق مطالعه موردی کار تاسیسات فولاد تاییدشده است. نتایج این پژوهش نشان میدهند که PAR میتواند به دست اندرکاران ساخت در دستیابی به مدیریت بهره وری متعادل تر و موثرتر حتی هنگامی که منابع مدیریتی محدود هستند، کمک کند.

واژگان کلیدی: بهره وری، مدیریت بهره وری، عامل فروکاهش ، نسبت تحقق بهره وری، تحلیل رگرسیون

Keywords: دانلود مقاله ترجمه شده رایگان مدیریت
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. همچنین این در گرایش های: کلیه گرایش ها، می تواند کاربرد داشته باشد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links