دانلود تکنولوژی وایمکس

فهرست فصول تحقیق آماده تکنولوژی وایمکس به شرح زیر است: فصل اول« معرفی وایمکس (wimax)» فصل دوم« مروری بر کارهای پیشین »فصل سوم« تجزیه و تحلیل »فصل چهارم« بحث اقتصادی » فصل پنجم « نتیجه گیری و یشنهادات »
قیمت : رایگان
شناسه محصول : 2003623
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار: 2011
تعداد صفحات فارسي : 39
نوع فایل های ضمیمه : Word
حجم فایل : 222 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : تکنولوژی وایمکس

چکیده

تکنولوژی وایمکس

تحقیق آماده تکنولوژی وایمکس را به صورت رایگان و در قالب فایل Word از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) دانلود نمایید. این تحقیق آماده تکنولوژی وایمکس از 5 فصل تشکیل شده است.

مقدمه

وایمکس (به انگلیسی: WiMAX) یا هم‌کُنش‌پذیری جهانی برای دسترسی ریزموج (به انگلیسی: WorldWide Interoperability for Microwave Access)، پروتکل ارتباطی برای دسترسی پهن باند بی‌سیم بر پایه استاندارد IEEE 802.16 است. وای‌مکس امکان دسترسی به اینترنت را به هردو صورت ثابت و کاملا سیار در یک ناحیه گسترده فراهم می آورد. هم اکنون (۲۰۱۰ میلادی )آخرین بازبینی وایمکس امکان دسترسی با نرخ انتقال داده ۴۰ مگابیت بر ثانیه را عرضه می کند. با استاندارد IEEE 802.16m انتظار می رود که سرعت انتقال تا یک گیگابیت بر ثانیه افزایش یابد. نام وایمکس توسط انجمن وایمکس انتخاب شد که در سال ۲۰۰۱ برای ارتقای همنوایی و همکنش پذیری این استاندارد تاسیس شد. این انجمن وایمکس را به عنوان یک فناوری برپایه استاندارد تعریف می کند که امکان دسترسی بی سیم پهن باند را به عنوان جایگزینی برای کابل و خطوط دی اس ال(DSL) ارائه می دهد.

فهرست فصول تحقیق آماده تکنولوژی وایمکس به شرح زیر است:

فصل اول

« معرفی وایمکس (wimax

فصل دوم

« مروری بر کارهای پیشین »

فصل سوم

« تجزیه و تحلیل »

فصل چهارم

« بحث اقتصادی »

فصل پنجم 

« نتیجه گیری و پیشنهادات »

Keywords: وایمکس
این برای گرایش های: مهندسی برق مخابرات، کاربرد دارد. سایر ، را ببینید. همچنین این در گرایش های: فناوری اطلاعات، می تواند کاربرد داشته باشد. سایر ، را ببینید. [ برچسب: ]