دانلود پروژه شبیه سازی موتور القایی در قاب مرجع اختیاری در نرم افزار MATLAB

با استفاده از معادلات دیفرانسیلی که در درس تئوری جامع بدست آوردیم ( معادلات فصل 4 کتاب تحلیل ماشین های الکتریکی دکتر صدیقی زاده یا کتاب کراس) نسبت به شبیه سازی موتور القایی اقدام میکنیم.
قیمت : 815,000 ریال
شناسه محصول : 2003365
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار: 1394
تعداد صفحات فارسي : 8
نوع فایل های ضمیمه : Word+Matlab
حجم فایل : 93 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : پروژه شبیه سازی موتور القایی در قاب مرجع اختیاری در نرم افزار MATLAB

چکیده

پروژه شبیه سازی موتور القایی در قاب مرجع اختیاری در نرم افزار MATLAB

پروژه شبیه سازی موتور القایی در قاب مرجع اختیاری در نرم افزار MATLAB برای دانشجویان رشته مهندسی برق آماده شده است. شبیه سازی ماشین القایی در قاب مرجع روتور با در نظر گرفتن اثر اشباع بوده و از روش رانگ - کوتا برای حل معادلات دیفرانسیل مدل مربوطه استفاده شده است. گزارش این پروژه شبیه سازی موتور القایی در متلب به صورت فایل Word بوده و کدهای شبیه سازی با متلب نیز ارائه شده است. نتایج حاصل از شبیه سازی نیز ارائه شده است.

بدین منظور با استفاده از معادلات دیفرانسیلی که در درس تئوری جامع بدست آوردیم ( معادلات فصل 4 کتاب تحلیل ماشین های الکتریکی دکتر صدیقی زاده یا کتاب کراس) نسبت به شبیه سازی موتور القایی اقدام میکنیم. جهت شبیه سازی می بایست الگوریتمی جهت حل معادلات دیفرانسیل مورد استفاده قرار گیرد. برای حل معادلات دیفرانسیل در MATLAB میتوان از روشهای مختلف مانند دستور ODE ، روش رانگ کوتا مرتبه 4 و .... استفاده نمود. در این شبیه سازی ما از روش دوم استفاده میکنیم...

Keywords: شبیه سازی موتور القایی
این برای گرایش های: مهندسی برق قدرت، کاربرد دارد. سایر ، را ببینید. [ برچسب: ]