دانلود ایروبیک چیست

ایروبیک یعنی فعالیتی که عضلات بزرگ را به کار می‌گیرد حداقل ۱۲ دقیقه با حالت ریتمیک و موزون. در شرایطی که سرعت وشدت تمرین قابل تحمل است و نیاز بدن به استفاده از اکسیژن برای مدتی افزایش می‌یابد، این فعالیت انجام می‌گردد.
قیمت : رایگان
شناسه محصول : 2003026
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 19
نوع فایل های ضمیمه : Word
حجم فایل : 139 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : ایروبیک چیست

چکیده

ایروبیک چیست؟

در این تحقیق آماده ورزشی، ورزش ایروبیک مورد بررسی قرار گرفته است. تحقیق آماده ایروبیک به صورت رایگان و در قالب فایل word قابل دانلود است. ایروبیک تاثیر زیادی در کاهش افسردگی و افزایش تمرکز دارد. در این مقاله رایگان اطلاعات بسیار مفیدی در خصوص ایروبیک می آموزید. 

ایروبیک یعنی فعالیتی که عضلات بزرگ را به کار می‌گیرد حداقل ۱۲ دقیقه با حالت ریتمیک و موزون. در شرایطی که سرعت وشدت تمرین قابل تحمل است و نیاز بدن به استفاده از اکسیژن برای مدتی افزایش می‌یابد، این فعالیت انجام می‌گردد. «ایروبیک» جزو فعالیت هوازی ( شدت تمرین بالاست و مدت تمرین پایین است). از نظر پزشکی، این ورزش سیستم قلب، عروق، تنفس را تعلیم می‌دهد و با سرعت و بازدهی بالا اکسیژن را می‌گیرد و به قسمتهای مختلف بدن می‌دهد، تنفس یکنواخت از دهان و بینی توأم انجام می‌شود و باعث تبادل اکسیژن و دی اکسید کربن، کنترل قند خون، کنترل فشار خون و کم کردن وزن اضافی بدن خواهد شد. ایروبیک وسیله‌ای مؤثر برای جلوگیری از افسردگی، بی‌حوصلگی، بی‌تابی است، چون هورمون اندروفین در بدن تولید می‌شود و باعث ایجاد نشاط، تمرکز ذهن و بالا رفتن خلاقیت فکری می‌شود.

Keywords: ایروبیک چیست
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links