ترجمه مقالات ریاضی

ترجمه مقالات ریاضی از فارسی به انگلیسی یکی از خدمات مترجمان پورتال پویان بوده و اگر قصد انتشار یافته های علمی ریاضی خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی را دارید و مقاله خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله ریاضی خود را به مترجمان ریاضی پورتال پویان بسپارید. مترجمین ریاضی ما تجربه کافی برای ترجمه مقالات ISI ریاضی از فارسی به انگلیسی را دارا بوده و مقالات ریاضی متعددی را از فارسی به انگلیسی ترجمه کرده اند.

گروه مترجمان رشته ریاضی

با توجه به پیچیدگی ذاتی مقالات و متون رشته ریاضی و مفاهیم دشوار این رشته، ترجمه مقالات ریاضی از فارسی به انگلیسی دارای حساسیت ویژه ای است و مترجم می بایست قادر به درک دقیق مفاهیم علمی مقاله باشد تا بتواند ترجمه را با انتقال درست مفاهیم صورت دهد. لذا بدیهی است که ترجمه مقالات ریاضی باید توسط مترجمی انجام شود که خود در رشته ریاضی تحصیل کرده باشد. هم رشته بودن مترجم با متنی که ترجمه می شود باعث می شود که حاصل کار یک ترجمه سلیس، روان و تخصصی شود. پورتال پویان به کمک مترجمین تخصصی ریاضی اقدام به ارائه ترجمه مقالات ISI ریاضی می نماید.

علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ریاضی، خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی کلیه متون ریاضی اعم از ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های ریاضی، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه های ریاضی، ترجمه فارسی به انگلیسی اسلاید های ریاضی و ترجمه فارسی به انگلیسی سایر متون تخصصی ریاضی توسط مترجمین ریاضی پورتال پویان انجام می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقالات ریاضی و قیمت ترجمه

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ارسال سفارش ترجمه، بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

برای مشاهده قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ریاضی، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید.

 

گروه ریاضی علاوه بر ترجمه متون فارسی ریاضی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته ریاضی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی ریاضی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون ریاضی و ویرایش مقالات انگلیسی ریاضی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 687


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com