ترجمه مقالات علوم ارتباطات

ترجمه مقاله علوم ارتباطات از فارسی به انگلیسی توسط مترجمان مجرب دانش آموخته مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته علوم ارتباطات انجام می گیرد. این مترجمان موفق شده اند آزمون های مترجمی فارسی به انگلیسی پورتال پویان را با موفقیت پشت سر گذارند و دارای مهارت های زبان انگلیسی کافی جهت ترجمه مقالات ISI علوم ارتباطات و نیز مقالات کنفرانسی علوم ارتباطات می باشند. مترجمان علوم ارتباطات گروه پویان علاوه بر ترجمه مقاله های ISI علوم ارتباطات، ترجمه پایان نامه ها، کتب و نیز سایر متون تخصصی مرتبط با رشته علوم ارتباطات را از فارسی به انگلیسی انجام می دهند.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقالات ISI علوم ارتباطات

با استفاده از خدمات ترجمه آنلاین پورتال پویان می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام به ارسال سفارش ترجمه خود نمایید. سایت پورتال پویان و یا سایر ابزارهای الکترونیک ما به صورت آنلاین امکان ارسال سفارش ترجمه را فراهم نموده اند تا زمان انجام سفارش ترجمه توسط مترجمین به حداقل ممکن رسد. جهت ارسال سفارش ترجمه مقالات ISI علوم ارتباطات و یا ترجمه متون تخصصی علوم ارتباطات خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری خود سفارش ترجمه را ارسال نمایید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه تخصصی را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه کنید.

هزینه ترجمه مقالات علوم ارتباطات از فارسی به انگلیسی

جهت آگاهی دقیق از قیمت ترجمه مقالات ISI علوم ارتباطات می توانید بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. جهت جلب رضاییت مشتریان عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه فراهم شده است. در صورتی که هزینه ترجمه  از 50 هزار تومان بیشتر باشد، می توانید هزینه ترجمه علوم ارتباطات را به صورت قسطی پرداخت نمایید.

گارانتی ترجمه

ترجمه مقالات و ترجمه متون تخصصی علوم ارتباطات با ضمانت انجام می شود و در صورت بروز خطا، شامل گارانتی رفع نقص و اصلاح رایگان هستند. سفارشات ترجمه فارسی به انگلیسی که با پلن عالی انجام می شوند تا زمان چاپ مقاله شامل گارانتی بوده و در صورتی که مجله درخواست بازبینی زبان مقاله را داشته باشد، این کار به صورت رایگان انجام می گیرد.
 

 گروه علوم ارتباطات علاوه بر ترجمه مقالات فارسی علوم ارتباطات، ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی علوم ارتباطات را نیز انجام می دهد. ترجمه متون تخصصی علوم ارتباطات از انگلیسی به فارسی نیز توسط گروه مترجمان علوم ارتباطات پورتال پویان انجام می گیرد.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1599


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید