ترجمه تخصصی باستان شناسی

ترجمه متون تخصصی باستان شناسی در پورتال پویان به صورت تخصصی و به دست مترجمان رشته باستان شناسی که آزمون های مترجمی پورتال پویان را با موفقیت سپری کرده اند، انجام می گیرد. با توجه به اینکه ترجمه تخصصی باستان شناسی به دست مترجم رشته باستان شناسی انجام میشود، مترجم ابتدا مفاهیم را درک و سپس اقدام به ترجمه تخصصی متون باستان شناسی می نماید؛ لذا از ترجمه تحت الفظی اجتناب شده و ترجمه تخصصی و مفهومی صورت می گیرد.

ترجمه انگلیسی به فارسی کلیه متون تخصصی مرتبط با رشته باستان شناسی، از جمله ترجمه کتاب های تخصصی باستان شناسی، ترجمه پایان نامه باستان شناسی، ترجمه مقالات باستان شناسی و ترجمه تخصصی سایر متون رشته باستان شناسی توسط مترجمان گروه باستان شناسی پورتال پویان انجام می گیرد.

ثبت سفارش ترجمه متون تخصصی باستان شناسی به صورت آنلاین

با استفاده از خدمات ترجمه آنلاین پورتال پویان، می توانید در هر زمان و بدون نیاز به مراجعه حضوری سفارش ترجمه متون تخصصی باستان شناسی خود را ارسال نمایید.
جهت ارسال سفارش ترجمه تخصصی باستان شناسی، عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری سفارش ترجمه تخصصی باستان شناسی خود را ارسال نمایید.

می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه نمایید.

گروه باستان شناسی علاوه بر ترجمه متون انگلیسی باستان شناسی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته باستان شناسی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی باستان شناسی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات باستان شناسی و ویرایش مقالات انگلیسی باستان شناسی را ملاحظه کنید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1690


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید