ترجمه مقالات تخصصی حسابداری

بیگمان ترجمه مقالات حسابداری از فارسی به انگلیسی از حساسیت ویژه ای برخوردار بوده و با توجه به اینکه رشته حسابداری دارای اصطلاحات بیشمار و مفاهیم علمی دشواری می باشد، ترجمه تخصصی مقالات حسابداری از فارسی به انگلیسی امری بسیار تخصصی است. به این دلیل که مترجم هم می بایست از نظر مهارت های زبان انگلیسی در سطح بالایی باشد و نیز بر اصطلاحات و مفاهیم رشته حسابداری مسلط باشد تا ترجمه مقاله حسابداری به صورت تخصصی و با انتقال صحیح مفاهیم انجام گیرد. لازمه این امر این است که مترجم خود در رشته حسابداری تحصیلات آکادمیک داشته باشد.

گروه مترجمان فارسی به انگلیسی حسابداری

با توجه به توضیحاتی که عنوان شد پورتال پویان از طریق برگزاری آزمون های مترجمی از مترجمان فارسی به انگلیسی رشته حسابداری دعوت به همکاری نموده است و گروه مترجمان حسابداری را برای ترجمه مقالات تخصصی رشته حسابداری تشکیل داده است. گروه مترجمان حسابداری در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و ویرایش مقالات و متون رشته حسابداری فعالیت می کنند.

لذا اگر قصد انتشار یافته های علمی و تجارب خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی رشته حسابداری را دارید و مقاله حسابداری خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله حسابداری خود را به مترجمان حسابداری پورتال پویان بسپارید.

نحوه ثبت سفارش ترجمه

پس از عضویت در پورتال پویان می توانید سفارش ترجمه مقاله حسابداری را از طریق صفحه کاری خود ارسال فرمایید. سفارش ترجمه شما مورد ارزیابی قرار گرفته و هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات حسابداری

از طریق بخش تخمین هزینه ترجمه می توانید هزینه ترجمه مقاله تخصصی حسابداری از فارسی به انگلیسی را مشاهده نمایید. همچنین پس ثبت نام در سایت و ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل دقیق ترجمه به ایمیل شما ارسال می گردد.

گارانتی ترجمه مقالات حسابداری

کلیه سفارشات ترجمه با پلن عالی تا زمان پذیرش مقاله در مجله مشمول ضمانت می گردند و محدودیت زمانی جهت ارزیابی مجدد ترجمه در صورت درخواست مجله، وجود ندارد.

 

 گروه حسابداری علاوه بر ترجمه مقالات فارسی حسابداری، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  حسابداری و همچنین و یرایش نگارشی مقالات انگلیسی حسابداری را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی حسابداری و ویرایش مقالات انگلیسی حسابداری را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1796


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید