ترجمه مقالات مهندسی مواد

در صورتی که مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید و قصد ارسال آن به مجلات ISI یا کنفرانس های بین المللی رشته مهندسی مواد را دارید، می توانید جهت ترجمه مقاله مهندسی مواد، از مترجمان گروه مهندسی مواد ما بهره جسته و مقاله مهندسی موادی خود را از فارسی به انگلیسی ترجمه نمایید. مترجمین مهندسی مواد ما تجربه کافی برای ترجمه تخصصی مقاله مهندسی مواد از فارسی به انگلیسی  را داشته و ترجمه مقالات ISI مهندسی مواد را به صورت تخصصی انجام می دهند.

گروه مترجمان رشته مهندسی مواد

پورتال پویان جهت هر چه تخصصی تر انجام گرفتن ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی مواد، اقدام به جذب مترجمان رشته مهندسی مواد با گرایش های مختلف نموده است. به این دلیل که مترجم ابتدا می بایست مفاهیم علمی مقاله را درک نموده و آنگاه نسبت به ترجمه مقاله مهندسی مواد اقدام نماید. به عبارت دیگر لازمه انجام یک ترجمه صحیح توسط مترجم، علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی، آشنایی با موضوع مقاله می باشد. و این در حالتی میسر است که مترجم خود دانش آموخته رشته مهندسی مواد باشد. ترجمه مقالات ISI مهندسی مواد مرتبط با گرایش های استخراج فلزات، ریختگری، سرامیک، شکل دادن فلزات، خوردگی و حفاظت مواد، شناسائی و انتخاب مواد مهندسی و جوشکاری پذیرفته می گردد.

ثبت سفارش آنلاین و هزینه ترجمه مقالات ISI مهندسی مواد

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر، بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده فرمایید.

جهت مشاهده قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی مواد، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را ببینید.

 

گروه مهندسی مواد علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI مهندسی مواد، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  مهندسی مواد و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مهندسی مواد را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون مهندسی مواد و ویرایش مقالات انگلیسی مهندسی مواد را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1473


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید