ترجمه مقالات تخصصی نساجی

بیشک ترجمه مقالات نساجی از فارسی به انگلیسی از حساسیت ویژه ای برخوردار بوده و با توجه به اینکه رشته مهندسی نساجی دارای اصطلاحات بیشمار و مفاهیم علمی دشواری می باشد، ترجمه تخصصی مقالات نساجی از فارسی به انگلیسی امری بسیار تخصصی است. به این دلیل که مترجم هم می بایست از نظر مهارت های زبان انگلیسی در سطح بالایی باشد و نیز بر اصطلاحات و مفاهیم رشته نساجی مسلط باشد تا ترجمه مقاله مهندسی نساجی به صورت تخصصی و با انتقال صحیح مفاهیم انجام گیرد. لازمه این امر این است که مترجم خود در رشته مهندسی نساجی تحصیلات آکادمیک داشته باشد.

گروه مترجمان فارسی به انگلیسی نساجی

با توجه به توضیحاتی که عنوان شد پورتال پویان از طریق برگزاری آزمون های مترجمی از مترجمان فارسی به انگلیسی رشته مهندسی نساجی دعوت به همکاری نموده است و گروه مترجمان نساجی را برای ترجمه مقالات تخصصی رشته نساجی تشکیل داده است. گروه مترجمان نساجی در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی مقالات ISI نساجی و ویرایش مقالات و متون رشته نساجی فعالیت می کنند.

لذا اگر قصد انتشار یافته های علمی و تجارب خود در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی رشته مهندسی نساجی را دارید و مقاله نساجی خود را به زبان فارسی نوشته اید، می توانید کار ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله نساجی خود را به مترجمان مهندسی نساجی پورتال پویان بسپارید.

نحوه ثبت سفارش ترجمه

پس از عضویت در پورتال پویان می توانید سفارش ترجمه مقاله ISI نساجی را از طریق صفحه کاری خود ارسال فرمایید. سفارش ترجمه شما مورد ارزیابی قرار گرفته و هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات نساجی

از طریق بخش تخمین هزینه ترجمه می توانید هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله نساجی را مشاهده نمایید. همچنین پس ثبت نام در سایت و ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل دقیق ترجمه به ایمیل شما ارسال می گردد.

گارانتی ترجمه مقالات نساجی

کلیه سفارشات ترجمه با پلن عالی تا زمان پذیرش مقاله در مجله مشمول ضمانت می گردند و محدودیت زمانی جهت ارزیابی مجدد ترجمه در صورت درخواست مجله، وجود ندارد.

 

 گروه نساجی علاوه بر ترجمه متون فارسی نساجی، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته  نساجی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی نساجی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی نساجی و ویرایش مقالات انگلیسی نساجی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1591


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید