ترجمه تخصصی نساجی

ترجمه تخصصی نساجی امری کاملا تخصصی است که نیاز است توسط مترجمان فارغ التحصیل رشته مهندسی نساجی انجام شود. به دلیل وجود کلمات تخصصی فروان و نیز مفاهیم علمی پیچیده رشته مهندسی نساجی، ترجمه متون تخصصی نساجی تنها توسط مترجمانی که در رشته مهندسی نساجی فارغ التحصیل شده باشند، میسر خواهد بود. چنانچه مترجم از مفاهیم علمی و اصطلاحات رشته نساجی اطلاع نداشته باشد، با هر میزان تسط به زبان انگلیسی نیز ترجمه تخصصی نساجی را عاری از اشتباه انجام نخواهد کرد و اشتباهات مفهومی و تخصصی و علمی رخ خواهد داد.

دپارتمان مترجمان مهندسی نساجی

پروتال پویان جهت ارائه خدمات ترجمه تخصصی نساجی اقدام به تشکیل گروه مترجمان مهندسی نساجی نموده و از طریق برگزاری آزمون مترجمی، مترجمان مجرب رشته نساجی را به مجموعه خود افزوده و از دانش و تبحر همکاران دانش آموخته رشته نساجی در جهت انجام ترجمه متون تخصصی رشته نساجی بهره می جوید.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه تخصصی نساجی

جهت ارسال سفارش ترجمه متون تخصصی نساجی کافی است ابتدا عضو پورتال پویان شوید و سپس از طریق صفحه کاری خود، سفارش ترجمه را ثبت نمایید. جهت توضیحات بیشتر لطفا بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

هزینه ترجمه تخصصی نساجی

با مراجعه به بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه میتوانید هزینه ترجمه متون تخصصی نساجی را مشاهده فرمایید. لازم به ذکر است که دو پلن ترجمه وجود دارد. پلن خوب که توسط مترجمان با سابقه کمتر انجام شده و پلن عالی که توسط مترجمان حرفه ای رشته مهندسی نساجی انجام می شود.

گارانتی سفارشات ترجمه

کلیه سفارشات ترجمه متون تخصصی نساجی با ضمانت انجام شد. کلیه سفارشات ترجمه پیش از ارسال به مشتری مورد ارزیابی قرار می گیرند اما با توجه به اینکه کار ترجمه یک کار کیفی است، در صورت درخواست مشتری برای بازبینی ترجمه، درخواست ایشان با توجه به سطح ترجمه انتخابی(پلن خوب یا عالی) به طور کامل توسط پورتال پویان مورد بررسی قرار می گیرد.

 

گروه مترجمان نساجی علاوه بر ترجمه متون و مقالات انگلیسی رشته نساجی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته مهندسی نساجی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی نساجی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات نساجی و ویرایش مقالات انگلیسی نساجی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1622


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید