ترجمه متون تخصصی شیلات

سالانه منابع علمی بسیار ارزشمندی در خصوص شیلات تولید می شود که بسیاری از آنها به زبان انگلیسی نوشته شده اند. با استفاده از ترجمه متون تخصصی در حوزه شیلات می توانید از تجربیات و دانش جهانی در زمینه شیلات بهره مند شوید. مترجمان منابع طبیعی پورتال پویان به شما کمک می کنند که به سادگی به جدیدترین دست آورد های علمی شیلات دسترسی داشته باشید. همچنین اگر قصد ارسال مقاله شیلات به مجله ISI یا کنفرانس بین المللی را دارید، می توانید ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علمی خود در حوزه شیلات را به مترجمان پورتال پویان بسپارید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی در زمینه شیلات از جمله ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات شیلات، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کتاب ها و پایانامه های گرایش شیلات، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات شیلات و ترجمه سایر متون تخصصی شیلات توسط گروه مترجمان منابع طبیعی پورتال پویان انجام می گیرد.

برای ارسال سفارش ترجمه ابتدا عضو پورتال پویان شده و از صفحه شخصی خود اقدام به ارسال سفارش ترجمه نمایید. برای مشاهده هزینه ها، تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات ترجمه حجیم امکان تحویل نتیجه ترجمه در چند مرحله وجود دارد. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را ببینید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 4013


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید