ویرایش مقالات انگلیسی منابع طبیعی

ادیت مقالات انگلیسی منابع طبیعی چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانس توسط گروه منابع طبیعی پورتال پویان پذیرفته می شود. برای ویرایش مقالات انگلیسی رشته منابع طبیعی از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته منابع طبیعی استفاده شده و حتی المقدور کار ویرایش مقاله هر یک از گرایش های رشته منابع طبیعی به ادیتور همان گرایش واگذار می شود.

اگر مقاله ای را به زبان انگلیسی در زمینه منابع طبیعی نگارش نموده اید و مقاله از نظر نگارشی و گرامری اشکالاتی دارد، میتوانید کار ویرایش مقاله انگلیسی منابع طبیعی خود را به ویراستاران گروه منابع طبیعی ما بسپارید. همچنین اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله از زبان مقاله اشکال گرامری گرفته است، گروه منابع طبیعی ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی منابع طبیعی شما را انجام دهد. ویرایش مقالات انگلیسی منابع طبیعی توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته منابع طبیعی انجام می گیرد. آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش از نظر معنایی تغییر نکنند چرا که ادیتور به موضوع آشنایی دارد.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش، هزینه و زمان تحویل از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را ببینید.

ادیت مقالات انگلیسی منابع طبیعی از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه منابع طبیعی دپارتمان ترجمه پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان منابع طبیعی ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایید. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات منابع طبیعی را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1709


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید