دانلود تحقیق مهندسی کامپیوتر با عنوان تجارت الکترونیک (فایل powerpoint)

تجارت الکترونیک (E-commerce ) به معنی خریدوفروش ، بازاریابی، خدمات رسانی ، خدمات محصول و ارائه محصول از طریق اینترنت می باشد. می توانید این تحقیق رشته مهندسی کامپیوتر را به صورت پاورپوینت دانلود نمایید.
قیمت : 380,000 ریال
شناسه محصول : 2010591
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 15
نوع فایل های ضمیمه : powerpoint
حجم فایل : 1 Mb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : تحقیق مهندسی کامپیوتر با عنوان تجارت الکترونیک (فایل powerpoint)

چکیده

تجارت الکترونیک ((E-commerce  به معنی خریدوفروش ، بازاریابی، خدمات رسانی ، خدمات محصول و ارائه محصول از طریق اینترنت می باشد. می توانید این تحقیق رشته مهندسی کامپیوتر را به صورت پاورپوینت دانلود نمایید.

مقدمه

تجارت الکترونيک و به تبع ، مدلهاي تجارت الکترونيک اولين بار در اوايل دهه 70 ( ميلادي) ارايه شدند. در اين دوره استفاده از مدلهاي تجارت الکترونيک بسيار گران بود و عموم کاربران آن را ، شرکتهاي بزرگ مالي و بانکها و گاهي شرکتهاي بزرگ صنعتي تشکيل مي دادند. همانطور که می دانیم تجارت الکترونیک (E-commerce)  به معنی خریدوفروش ، بازاریابی، خدمات رسانی ، خدمات محصول و ارائه محصول از طریق اینترنت می باشد.بنابراین، تجارت الکترونیک چگونگی انجام کسب و کار شرکت ها را به صورت درونی و بیرونی با مشتریان، تامین کنندگان، و سایر شرکت های تجاری آنها تغییر داده است. چگونگی به کار گیری تجارت الکترونیک در کسب و کار شرکت ها نیز به دلیل مواجهه شدن مدیران شرکت با گزینه های گوناگون تجارت الکترونیک تحت تاثیر قرار گرفته است.

 


Keywords: تجارت الکترونیک بازاریابی اینترنت
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]