دانلود پاورپوینت پایان نامه مهندسی کشاورزی با عنوان رویکرد فازی ANP برای انتخاب بهترین مکان ساخت گلخانه (فایل powerpoint)

عوامل مؤثر بر مکان یابی گلخانه چیست؟ بهترین شهر برای ساخت گلخانه از میان شهرهای منتخب کجاست؟ هدف از انجام این پروژه مهندسی کشاورزی تعیین شهری به عنوان بهترین مکان ساخت گلخانه در استان مازندران می باشد. شما می توانید این پروژه رشته کشاورزی را به صورت پاورپوینت دانلود نمایید.
قیمت : 450,000 ریال
شناسه محصول : 2010589
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار: 1390
تعداد صفحات فارسي : 44
نوع فایل های ضمیمه : powerpoint
حجم فایل : 1 Mb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : پاورپوینت پایان نامه مهندسی کشاورزی با عنوان رویکرد فازی ANP برای انتخاب بهترین مکان ساخت گلخانه (فایل powerpoint)

چکیده

هدف از انجام این پروژه تعیین شهری به عنوان بهترین مکان ساخت گلخانه در استان مازندران می باشد. شما می توانید این پروژه رشته کشاورزی را به صورت پاورپوینت دانلود نمایید.

مقدمه

یکی از اولین و اساسی ترین مراحل در برنامه ریزی جهت ارائه خدمت یا محصولی به متقاضیان اغلب تعیین بهترین محل ارائه خدمت یا تولید محصول می باشد. تصمیم گیری در مورد مکان استقرار تجهیزات و ساخت بنا با منافع افراد و محیط پیرامون در ارتباط می باشد بر همین اساس می توان بسیاری از مسائل مکان یابی را با تصمیم گیری چندمعیاره حل نمود. این تحقیق شامل چهار فصل می باشد.

فصل اول: کلیات تحقیق

فصل دوم: ادبیات تحقیق

فصل سوم: متدولوژی تحقیق

فصل چهارم: جمع آوری و تحلیل داده ها

ضرورت و اهمیت موضوع

کمبود آب

افزایش تقاضا برای محصولات کشاورزی

فصلی بودن تولیدات کشاورزی

اشتغال زایی

سرمایه گذاری اولیه زیاد

نیاز بکارگیری روش های علمی

 

 

 

 

 

Keywords: رویکرد فازی ANP گلخانه
این برای گرایش های: محیط زیست، کاربرد دارد. همچنین این در گرایش های: کلیه گرایش ها، می تواند کاربرد داشته باشد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دپارتمان ها > دپارتمان کشاورزی > مجموعه مهندسی منابع طبيعی > گرایش ها > محیط زیست > محصولات قابل دانلود محیط زیست > پروژه های آماده محیط زیست > پاورپوینت پایان نامه مهندسی کشاورزی با عنوان رویکرد فازی ANP برای انتخاب بهترین مکان ساخت گلخانه (فایل powerpoint)