دانلود طرح توجیهی مدیریت و کارآفرینی با عنوان تولید دستمال کاغذی (powerpoint)

دراین پروژه به بررسی طرح توجیهی و تولیددستمال کاغذی پرداخته شده است .طبق بررسی های انجام شده که شامل ویژگیها و مشخصات فنی محصول کالاهای قابل جانشین بررسی روند مصرف بررسی روند واردات و صادرات کنترل کیفیت دستگاه ها و تجهیزات خط تولید محاسبه نیروی انسانی مورد نیاز مساحت سالن تولید مساحت انبارهامساحت زمین ساختمان و محوطه سازی منابع انسانی مورد نیاز و هزینه حقوقو مزایای سالیانه هزینه قبل بهره برداری جمع بندی اجزاء و براورد سرمایه ثابت سرمایه گذاری کل و غیره...میباشد. می توانید این طرح توجیهی رشته مدیریت و کارآفرینی را به صورت powerpoint دانلود نمایید.
قیمت : 590,000 ریال
شناسه محصول : 2010575
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 42
نوع فایل های ضمیمه : powerpoint
حجم فایل : 849 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : طرح توجیهی مدیریت و کارآفرینی با عنوان تولید دستمال کاغذی (powerpoint)

چکیده

دراین پروژه به بررسی طرح توجیهی و تولیددستمال کاغذی پرداخته شده است.طبق بررسی های انجام شده که شامل ویژگیها و مشخصات فنی محصول کالاهای قابل جانشین بررسی روند مصرف بررسی روند واردات و صادرات کنترل کیفیت دستگاه ها و تجهیزات خط تولید محاسبه نیروی انسانی مورد نیاز مساحت سالن تولید مساحت انبارهامساحت زمین ساختمان و محوطه سازی منابع انسانی مورد نیاز و هزینه حقوقو مزایای سالیانه هزینه قبل بهره برداری جمع بندی اجزاء و براورد سرمایه ثابت سرمایه گذاری کل و غیره...میباشد. می توانید این طرح توجیهی رشته مدیریت و کارآفرینی را به صورت powerpoint دانلود نمایید.

مقدمه

طراحي و احداث صنايع نيازمند شناخت مباني تئوري و برخورداري از ديدگاههاي تجربي و عملي متناسب با شرايط اقتصادي و فرهنگي حاكم و دانش فني موجود جامعه، به منظور نيل به اهداف توليد مي باشد. بررسي امكان احداث واحد از حيث نحوه تأمين مواد اوليه، تعيين ميزان سرمايه گذاري، تطابق تكنولوژي صنعت موردنظر با ميزان تخصصها و مهارتهاي بالقوه و بالفعل موجود در كشور و ... مطالعات هماهنگ و چندجانبه اقتصادي، فني، اقليمي و جغرافيايي را ايجاب مي نمايد.

مطالعات فني ايجاد صنايع، مجموعه اي از تحقيقات در خصوص ماهيت مواد و محصولات، شناخت فرآيندهاي مختلف توليد و تكنولوژي هاي موجود و بررسي سيستمها، تجهيزات و ماشين آلات مورد نياز مي باشد. اين بررسيها در راستاي نيل به هدف توسعه، توليد و افزايش كيفيت محصولات توليدي صورت مي گيرد كه با بهبود بافت فني واحدهاي جديد تأسيس در داخل كشور، پاسخگويي به نياز بازار و رقابت با ساير توليد كنندگان جهاني را امكان پذير مي سازد.

در بررسي هاي فني ابتدا روشهاي مختلف توليد محصول مورد مطالعه قرار مي گيرد و پس از بررسيهاي لازم به مناسبترين تكنولوژي كه با فرهنگ كاري و توانائيهاي بالقوه صنعت تناسب داشته باشد، انتخاب مي گردد. با انتخاب مناسب ترين روش توليد هر محصول مي توان دستگاهها و تجهيزات مورد نياز را بر اساس فرايند منتخب، انتخاب نمود. در ادامه بر اساس اصول مهندسي صنايع، نيروي انساني مورد نياز و مساحت بخشهاي مختلف محاسبه مي گردد.

به منظور تعیین میزان سوددهی و شاخصهای اقتصادی طرح، ابتدا لازم است بررسی های مالی که مشتمل برآورد هزینه ها (کل هزینه های سرمایه ای، هزینه های مواد اولیه، تعمیرات و نگهداری، بالاسری کارخانه، استهلاک) و تنظیم جداول مالی می باشد، صورت گیرد. به منظور تعیین وضعیت مالی نیز می بایست جداول سود و زیان، گردش وجوه نقدی و ترازنامه طرح برای دوره معین (5 سال) پیش بینی و تنظیم گردد. این جداول باید همزمان و هماهنگ تکمیل گردند زیرا در آنها ارقام مشترکی وجود دارند.

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
متن اصلی
نتیجه گیری


Keywords: تولید دستمال کاغذی
این برای گرایش های: کارآفرینی، کاربرد دارد. [ برچسب: ]