دانلود تحقیق تاریخ با عنوان تاریخچه طلا و جواهر از زمان رنسانس تا اکنون در کشور ایتالیا (فایل word)

خلاقیت بسیار زیادی در ایتالیا وجود دارد و همین باعث شده که جواهرات بسیار خاص و فوق‌العاده‌ی این کشور زبانزد کل جهان باشد. طرح‌ها و جواهرات مدرن این کشور، همچنان همگی الهام گرفته شده از سبک‌های قدیم نسل‌های قبل‌تر هستند. جواهرات ایتالیایی در انواع مناسبات از قبیل مهمانی‌های خانوادگی، جشن‌ها و مراسمات مذهبی استفاده می‌شده است. می توانید این تحقیق رشته تاریخ را به صورت word دانلود نمایید.
قیمت : 515,000 ریال
شناسه محصول : 2010567
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 16
نوع فایل های ضمیمه : word
حجم فایل : 1 Mb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : تحقیق تاریخ با عنوان تاریخچه طلا و جواهر از زمان رنسانس تا اکنون در کشور ایتالیا (فایل word)

چکیده

خلاقیت بسیار زیادی در ایتالیا وجود دارد و همین باعث شده که جواهرات بسیار خاص و فوق‌العاده‌ی این کشور زبانزد کل جهان باشد. طرح‌ها و جواهرات مدرن این کشور، همچنان همگی الهام گرفته شده از سبک‌های قدیم نسل‌های قبل‌تر هستند. جواهرات ایتالیایی در انواع مناسبات از قبیل مهمانی‌های خانوادگی، جشن‌ها و مراسمات مذهبی استفاده می‌شده است. می توانید این تحقیق رشته تاریخ را به صورتword  دانلود نمایید.

مقدمه

صنعت جواهر و ساعت در ایتالیا یکی از صنایع باکیفیت و دارای اشتهار و اعتبار جهانی می‌باشد. بر اساس آمارهای رسمی کل درآمد صنعت ساعت و جواهر ایتالیا در سال 2014 بالغ بر 7 میلیارد و 300 میلیون یورو بوده است. پیش‌بینی می‌شود رشد 2 درصدی آن‌که در 5 ساله منتهی به 2014 ثابت مانده بود تا 2019 ادامه داشته باشد. در میان کشورهای اروپائی نیز مقام اول در تولید و طراحی طلاسازی در اختیار ایتالیا قرار دارد. طرح‌های فلورانس بر صنعت سه هزارساله طلاسازی در ایتالیا که از فلورانس آغاز شده است، سایه‌اش را بر این صنعت افکنده است. ایتالیا بعد از آمریکا، آلمان، و فرانسه و چین بیشترین طلای فرآوری شده را دارا می‌باشد. در سال 2015 در حدود 73 درصد از کل تولید جواهرآلات اتحادیه اروپائی در اختیار این کشور بود. فرانسه با 21 درصد و آلمان و انگلیس با 12 درصد در رده‌های بعدی قرار دارند.

ایتالیا خود بزرگ‌ترین بازار مصرفی در اروپا نیز به شما رمی رود سالانه 200 میلیون آیتم از سوی تولیدکنندگان جواهر ایتالیا تولید می‌شود برخی از دانشکده‌های طلاسازی و طراحی و همچنین مدارس طراحی گلدسمیت برای انتقال دانش قدیمی و آموزش به افراد در مورد تکنیک‌های جدید وجود دارد. جشنواره طلا در ویچنزا به‌عنوان یک نمایشگاه دائمی و مداوم، با جذب بهترین طراحان و تولیدکنندگان، آخرین روندها و آیتم‌ها را به طلا دوستان نشان می‌دهند. ویچنزا مهم‌ترین مرکز نمایشگاهی این صنعت شناخته شده است. جزیره مورانو در ونیز به خاطر کارهای شیشه‌ای‌اش معروف است اما امتزاج شیشه و جواهر در تولیدات کارگاه‌های این جزیره باعث خلق اثرهای هنری بی‌نظیر ونیزی خلاقیت در ایتالیا زیاد است، بنابراین جای تعجب نیست که چرا طراحان جواهرات ایتالیایی برخی از شگفت‌انگیزترین و منحصربه‌فردترین قطعات را در کل جهان خلق می‌کنند.

فهرست مطالب

مقدمه     4

الگوهای پیچیده در طلا و جواهرسازی ایتالیا        6

تاریخچه جواهرات ایتالیا       9

برندهای مشهور ایتالیائی در زمینه صنعت جواهرات:         11

روندها و آسیب‌های صنعت جواهرسازی ایتالیا      12

1. حضور کشورهای دیگر در صنعت جواهر سازی ایتالیا   12

2. حضور شرکت‌های بزرگ دنیا و خرید سهام شرکت‌های ایتالیایی     12

3. رقابت خارجی شدید و پیرشدن دست اندرکاران این صنعت           13

4. نقش سلیقه چینی‌ها در طراحی‌های این صنعت  14

رشد 8 درصدی شرکت‌های ایتالیائی در بازارهای جهانی     14

همکاری میان ایران و ایتالیا در زمینه جواهر سازی           15

مزایای صنعت طلاسازی کشورمان       15

زمینه‌های همکاری 15

منبع       16

 

 

 

 

 


Keywords: طلا و جواهر رنسانس ایتالیا ایران
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دپارتمان ها > دپارتمان هنر و معماری > صنایع دستی > گرایش ها > کلیه گرایش ها > محصولات قابل دانلود کلیه گرایش ها > تحقیق های آماده کلیه گرایش ها > تحقیق تاریخ با عنوان تاریخچه طلا و جواهر از زمان رنسانس تا اکنون در کشور ایتالیا (فایل word)