دانلود تحقیق پزشکی با عنوان خطرات وای فای و تاثیر آن بر روی سلامتی خانواده (فایل word)

وای‌فای می‌تواند اثرات منفی مختلفی را بر سلامت مغز بر جای بگذارد که این موضوع در مورد کودکان بیشتر اهمیت دارد. سردرد، خستگی، اختلالات خواب، مشکلات گوارشی، اختلال در عملکرد مغز و حافظه، استرس و حتی افسردگی را به وای فای و اشعه‌های آن نسبت می‌دهند. می توانید این تحقیق رشته پزشکی را به صورت فایل word دانلود نمایید.
قیمت : 605,000 ریال
شناسه محصول : 2010442
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 22
نوع فایل های ضمیمه : word
حجم فایل : 505 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : تحقیق پزشکی با عنوان خطرات وای فای و تاثیر آن بر روی سلامتی خانواده (فایل word)

چکیده

وای‌فای می‌تواند اثرات منفی مختلفی را بر سلامت مغز بر جای بگذارد که این موضوع در مورد کودکان بیشتر اهمیت دارد. سردرد، خستگی، اختلالات خواب، مشکلات گوارشی، اختلال در عملکرد مغز و حافظه، استرس و حتی افسردگی را به وای فای و اشعه‌های آن نسبت می‌دهند. می توانید این تحقیق رشته پزشکی را به صورت فایل word دانلود نمایید.

مقدمه

وای فای یکی از اختراعات مهم در زمینه تکنولوژی محسوب می شود چرا که یکی از معدود اختراعاتی است که تقریبا تمام رده های سنی درگیر استفاده ازآن هستند و حتی نوزادان هم که توانایی استفاده از آن را ندارند در معرض اشعه آن قرار دارند. از سال 1997 که این پدیده تکنولوژی عرضه شد تا کنون دانشمندان مطالعات بسیاری را در زمینه خطرات استفاده و عوارض اشعه وای فای انجام داده اند که نتیجه واضح و البته شکه کننده بود ! بله وای فای تاثیر بسیار منفی بر سلامت جسم و روان دارد. از مهمترین عوارض استفاده از وای فای و در واقع قرار گرفتن در معرض اشعه وای فای آسیب رسانی به کودکان و سلول های مغز است. میزان توان تشعشعی از یک مودم یا روتر WiFi به‌صورت معکوس با مجذور فاصله از آنتن متناسب است، بدین معنی که با دوبرابر شدن فاصله از آنتن میزان تشعشع ۴برابر کاهش می‌یابد.

 


Keywords: وای فای سلامت کودکان آسیب
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links