دانلود پاورپوینت مهندسی کامپیوتر با عنوان مبانی برنامه نویسی کامپیوتر به زبان++ C

زبان برنامه نویسی ++C، یک زبان برنامه نویسی سطح میانی، شی گرا و همه منظوره است. زبان برنامه نویسی ++C (سی پلاس پلاس)، به عنوان نسخه ی جدید زبان C، معرفی شد که در مقایسه با آن، از قابلیت های بیشتری برخوردار است. هم چنین اکثر ویژگی های زبان برنامه نویسی C، در زبان ( ++C سی پلاس پلاس) نیز وجود دارد. در این پروژه به آموزش برنامه نویسی ++C همراه با ده ها مثال حل شده و ران شده پرداخته شده است که مناسب برای استفاده دانشجویان رشته های مهندسی به ویژه رشته های مهندسی برق و کامپیوتر می باشد و می توانید به صورت پاورپوینت دانلود نمایید.
قیمت : 1,100,000 ریال
شناسه محصول : 2010273
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار: 1399
تعداد صفحات فارسي : 175
نوع فایل های ضمیمه : power point
حجم فایل : 2 Mb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : پاورپوینت مهندسی کامپیوتر با عنوان مبانی برنامه نویسی کامپیوتر به زبان++ C

چکیده

زبان برنامه نویسی ++C، یک زبان برنامه نویسی سطح میانی، شی گرا و همه منظوره است. زبان برنامه نویسی ++C (سی پلاس پلاس)، به عنوان نسخه ی جدید زبان C، معرفی شد که در مقایسه با آن، از قابلیت های بیشتری برخوردار است. هم چنین اکثر ویژگی های زبان برنامه نویسی C، در زبان ( ++C سی پلاس پلاس) نیز وجود دارد. این زبان برنامه نویسی، از پرطرفدار ترین زبان های برنامه نویسی است. در این پروژه به آموزش برنامه نویسی ++C همراه با ده ها مثال حل شده و ران شده پرداخته شده است که مناسب برای استفاده دانشجویان رشته های مهندسی به ویژه رشته های مهندسی برق و کامپیوتر می باشد و می توانید به صورت پاورپوینت دانلود نمایید.

ویژگی های زبان برنامه نویسی (++C سی پلاس پلاس)

·         سرعت بالا به نسبت دیگر زبان های برنامه نویسی

·         دارای نوع بندی صریح به این معنی که این زبان، به کامپایلر امکان فرضیه سازی در مورد نوع داده ها را نمی دهد.

·         امکان استفاده از سبک های مختلف برنامه نویسی با توجه به نیاز کاربر

·         برخورداری از برنامه نویسی شی گرا

·         برخورداری از کتابخانه های استاندارد

·         برخورداری از الگوریتم های کارآمد برای برنامه نویسی

·         توسعه پذیری بالا            

·         پشتیبانی از ویژگی تخصیص حافظه ی پویا

کاربرد های زبان برنامه نویسی ++C

سیستم های عامل: تمامی سیستم های عامل مایکروسافت ویندوز، مک و لینوکس در زبان برنامه نویسی ++C برنامه نویسی شده اند. از آنجایی که سرعت برنامه نویسی در زبان ++C بالا است، گزینه ای مناسب برای توسعه ی سیستم عامل است.

مرورگر ها: موتور های ارائه دهنده ی مرورگر ها، به سرعت بالای سی پلاس پلاس، برای انشتار محتوا های خود نیازمندند.

کتابخانه ها: بسیاری از کتابخانه ها از زبان برنامه نویسی ( ++C سی پلاس پلاس)، برای زبان اصلی برنامه نویسی شان استفاده می کنند.

نرم افزار های گرافیکی: تمامی این نرم افزار ها، احتیاج به رندر سریع دارند. بنابراین باید از زبان برنامه نویسی استفاده کنند که سرعت بیشتری به آن ها ارائه دهد. هم چنین بازی های رایانه ای که از نظر گرافیکی سنگین هستند، از زبان برنامه نویسی ++C (سی پلاس پلاس) استفاده می کنند.

نرم افزار های بانکی: به علت پردازش همزمان میلیون ها تراکنش، این سیستم ها باید از سرعت و دقت بالایی برخوردار باشند. بنابراین سیستم های بانکی، از زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس، در برنامه نویسی های خود استفاده می کنند.

سیستم های ذخیره سازی ابری و توزیع شده: : ارتباط خوب زبان سی پلاس پلاس با سخت افزار، موجب شده است تا بتواند با بسیاری از دستگاه های ذخیره سازی، سازگار باشد.

 

 


Keywords: برنامه نویسی کامپیوتر ++ C
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. همچنین این در گرایش های: کلیه گرایش ها، می تواند کاربرد داشته باشد. [ برچسب: ]