دانلود اسلایدهای مبانی کامپیوتر و برنامه سازی

مجموعه اسلاید های مبانی کامپیوتر و برنامه سازی به زبان فارسی را به صورت رایگان دانلود نمایید. اسلایدهای مبانی کامپیوتر و برنامه سازی به تلاش آقای جعفر تنها تهیه و گردآوری شده است. منبع اسلایدهای مبانی کامپیوتر و برنامه سازی در 480 اسلاید آموزشی کلیه اصول و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی را بیان می کند.
قیمت : رایگان
شناسه محصول : 2004276
نویسنده/ناشر/نام مجله : جعفر تنها
سال انتشار: 1385
تعداد صفحات فارسي : 480
نوع فایل های ضمیمه : PPT
حجم فایل : 4 Mb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : اسلایدهای مبانی کامپیوتر و برنامه سازی

چکیده

مجموعه اسلاید های مبانی کامپیوتر و برنامه سازی به زبان فارسی را به صورت رایگان دانلود نمایید. اسلایدهای مبانی کامپیوتر و برنامه سازی به تلاش آقای جعفر تنها تهیه و گردآوری شده است. منبع اسلایدهای مبانی کامپیوتر و برنامه سازی در 480 اسلاید آموزشی کلیه اصول و مبانی کامپیوتر و برنامه سازی را بیان می کند. اساتید و دانشجویان محترم رشته مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات می توانند از این بخش از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان)، اسلایدهای مبانی کامپیوتر و برنامه سازی را به صورت رایگان دانلود نمایند.

مبانی کامپیوتر و برنامه سازی اولین درس دانشگاهی رشته فناوری اطلاعات و کامپیوترمی باشد و نقطه شروعی برای ورود به دنیای زیبای برنامه نویسی و علم و فن کامپیوتر هست . بنابراین یاد گیری  اصول اولیه برنامه نویسی در این درس از جایگاه ویژه ای دارد. بنابراین یادگیری دقیق این درس به همراه ارائه پروژه های عملی که لازمه این درس می باشد جزء اهم مسائل می باشد .

Keywords: اسلایدهای مبانی کامپیوتر و برنامه سازی
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]