دانلود تحقیق آماده با موضوع پلی وینیل کلراید

در این بخش از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) تحقیق آماده با موضوع پلی وینیل کلراید را دانلود نمایید. این تحقیق آماده با موضوع پلی وینیل کلراید در قالب فایل Word برای دانلود ارائه شده است.
قیمت : 615,000 ریال
شناسه محصول : 2003701
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 76
نوع فایل های ضمیمه : word
حجم فایل : 1 Mb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : تحقیق آماده با موضوع پلی وینیل کلراید

چکیده


تحقیق آماده با موضوع پلی وینیل کلراید 

در این بخش از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) تحقیق آماده با موضوع پلی وینیل کلراید را دانلود نمایید. این تحقیق آماده با موضوع پلی وینیل کلراید در قالب فایل Word برای دانلود ارائه شده است. این پروژه تحقیقی کامل و جامع در مورد PVC است . کلیه اطلاعات مربوطه در هفت فصل خلاصه شده و تقریبا تمام  موضوعات مهم را اعم از خواص، کاربردها، وضعیت بازار، بازیافت آن و تاثیراتش بر محیط زیست پوشش داده است.

پلی وینیل کلراید (PVC) عبارت پی وی سی و وینیل بطور رایج نه تنها با مرجع پلیمر بلکه برای همه موادی که پلی وینیل کلراید یک سازنده آنست استفاده می‌شود. پلی وینیل کلراید پلاستیکی با موارد استفاده نامحدود است .در شرایط حاضر یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی ست .بطور عمومی بیشتر از 50% از پی وی سی ساخت بشر در ساختمان سازی استفاده می‌شود .زیرا پی وی سی ارزان بوده وبه سادگی سر هم بندی می‌شود. در سالهای اخیر پی وی سی جایگزین مواد ساختمان سازی سنتی نظیر چوب سیمان و سفال در بسیاری از مناطق شده است با وجود ظهور یک ماده ایده ال در ساختمان سازی همچنان نگرانی در رابطه با هزینه پی وی سی برای محیط زیست طبیعی و سلامتی انسان وجود دارد . موارد استفاده فراوانی برای پی وی سی شامل وینیل سایدینگ. علامت مغناطیسی کارت ها. برش عمودی پنجره ها. صفحات گرامافون که منبع اسم گذاری برای صفحات وینیل. لوله. لوله کشی. کانال و لوازم نصب کردنی. کیف های ارزان قیمت.پنجره‌های تاریک( بدون دید) ودر شکل نرم آن برای لباس. اثاثه یا لوازم داخلی نظیر پرده .کف سازی و ساختن سقف. پوسته کابل های الکتریکی. توپ های بازی سبک وزن وجود دارد. همچنین ماده ایست که اغلب برای لوله کشی آب و فاضلاب بعلت ارزان بودن طبیعی و انعطاف‌پذیر بودن استفاده می‌شود. فیلم پی وی سی می‌تواند به‌وسیله گرم شدن درز گیری شود و همچنین به‌وسیله ارتعاش فرکانس بالا و یا به‌وسیله اعمال یک فشار مجهز به مانع برای جلوگیری از چسبیدن به آرواره‌های داغ. روش دیگر مهروموم کردن اینست که ورقه‌ها را در کنار هم بدوزیم که اگر نرم کننده بطور صحیح اضافه شده باشد بعلت مقاومت قابل توجه در برابر گسیختگی ممکن است. تکنیک های شکل دادن پی وی سی مخلوط کن های پودری :مخلوط کردن مواد مختلف توسط این مخلوط کننده‌ها انجام می‌گیرد البته باید توجه کرد که در مخلوط کردن پایدارکننده‌ها .روان کننده‌ها پیگمنت ها و... که باید مقدار آنها نسبتاً کم باشد امکان ایجاد اشکالات عملی وجود دارد.

فهرست  مطالب تحقیق آماده با موضوع پلی وینیل کلراید به شرح زیر است:                  

فصل اول : مقدمه 

فصل دوم : خواص فيزيكي و شيميايي  PVC

فصل سوم : فرآيند توليد    

•        معرفي فرآيندهاي صنعتي  PVC

•        مواد افزودني  PVC

•        ليسانس هاي خريداري شده در ايران 

فصل چهارم : كاربردها

•        لوله هاي  PVC

•        بهداشت و درمان

•        صنعت ساختمان

•        صنعت چوب

فصل پنجم : وضعيت بازار  PVC

•        بررسي عرضه وتقاضاي جهاني پلي وينيل كلرايد

•        وضعيت توليد پي وي سي در ايران

•        آيا پي وي سي در دنيا در حال كنار گذاشته شدن است؟

فصل ششم : بازيافت    PVC

•        مطالعه و شناخت زباله  PVC

فصل هفتم : بررسي اثرات از ديدگاه  HSE 

•        بررسي اثرات  PVC بر روي سلامتي انسان 

•        بررسي اثرات  PVC بر محيط زيست

•        بررسي اثرات  PVC از لحاظ ايمني و نحوه كار با آن

متن کامل تحقیق آماده با موضوع پلی وینیل کلراید را از همین صفحه دانلود نمایید

Keywords: PVC پلی وینیل کلراید
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. همچنین این در گرایش های: کلیه گرایش ها، می تواند کاربرد داشته باشد. همچنین این در گرایش های: کلیه گرایش ها، می تواند کاربرد داشته باشد. همچنین این در گرایش های: کلیه گرایش ها، می تواند کاربرد داشته باشد. [ برچسب: ]

Skip Navigation Links