دانلود بررسی روش‌های تشخیص فعالیت‌های انسان با پردازش ویدئو

در این مقاله به بررسی موضوع تشخیص فعالیت های انسان با پردازش ویدئو پرداخته‌ایم. این بحث به علت کاربردهای بسیار مورد توجه متخصصان کامپیوتر قرار دارد
قیمت : 485,000 ریال
شناسه محصول : 2003640
نویسنده/ناشر/نام مجله : نجمه زارع
سال انتشار: 1391
تعداد صفحات فارسي : 5
نوع فایل های ضمیمه : Word
حجم فایل : 2 Mb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : بررسی روش‌های تشخیص فعالیت‌های انسان با پردازش ویدئو

چکیده

 

بررسی روش‌های تشخیص فعالیت‌های انسان با پردازش ویدئو

تحقیق آماده مهندسی کامپیوتر با عنوان بررسی روش‌های تشخیص فعالیت‌های انسان با پردازش ویدئو را در قالب فایل Word دانلود نمایید. در این مقاله پردازش ویدئو به روش های مختلف تشخیص فعالیت های انسان از روی فایلهای ویدئویی پرداخته شده است.

در این مقاله به بررسی موضوع تشخیص فعالیت های انسان با پردازش ویدئو پرداخته‌ایم. این بحث به علت کاربردهای بسیار مورد توجه متخصصان کامپیوتر قرار دارد. از جمله این کاربردها می توان به مراقبت از کهنسالان و معلولان جسمی، روان‌پزشکی و نظارت بر جریان کاری اشاره کرد. درمورد هر یک از این سه کاربرد باید داده­های ویدئویی و سایر منابع داده­ای (مانند داده­های حاصل از حس‌گرهای تعبیه شده در محیط و یا حس‌گرهای روی بدن بیمار) با هم ترکیب شوند تا نتایج به دست آمده از دقت بالاتری برخوردار باشد. الگوریتم‌های بسیاری برای تشخیص فعالیت های انسانی معرفی شده اند که بعضا از کارایی بیشتری برخوردار هستند. در این مقاله به اختصار دو الگوریتم مدل مخفی مارکف و میدان تصادفی شرطی معرفی شده­اند که هر دو روش، یک مدل احتمالی مولد هستند. از لحاظ کارایی مدل میدان تصادفی شرطی به دلیل قدرت تشخیص فعالیت های همزمان و پیچیده بر مدل مخفی مارکف برتری دارد.

مهمترین عناوین این تحقیق آماده مهندسی کامپیوتر با عنوان بررسی روش‌های تشخیص فعالیت‌های انسان با پردازش ویدئو به شرح زیر است.

مقدمه

تشخیص فعالیت‌های انسانی

سطوح فعالیت‌های انسانی

کاربردها

مراقبت از کهنسالان و معلولان جسمی

روان‌پزشکی

نظارت بر جریان کاری

روش‌های مدلسازی فعالیت‌ها

مدل مخفی مارکف

میدان تصادفی شرطی

نتیجه‌گیری

مراجع

متن کامل این تحقیق آماده مهندسی کامپیوتر با عنوان بررسی روش‌های تشخیص فعالیت‌های انسان با پردازش ویدئو را از همین صفحه دانلود نمایید.

Keywords: پردازش ویدئو
این برای گرایش های: کلیه گرایش ها، کاربرد دارد. [ برچسب: ]