دانلود معرفی تکنیک AJAX

این تحقیق آماده مهندسی کامپبوتر با موضوع معرفی تکنیک AJAX در قالب فایل Word و اسلایدهای پاورپوینت برای دانلود ارائه شده است. این تحقیق مهندسی کامپیوتر با موضوع معرفی تکنیک AJAX برای درس شیوه ارئه مطالب علمی و فنی قابل ارائه است.
قیمت : 520,000 ریال
شناسه محصول : 2003603
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار: 1393
تعداد صفحات فارسي : 47
نوع فایل های ضمیمه : Word+PPT
حجم فایل : 2 Mb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : معرفی تکنیک AJAX

چکیده

 

معرفی تکنیک AJAX 

تحقیق آماده مهندسی کامپیوتر با موضوع معرفی تکنیک AJAX را از این بخش از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) دانلود نمایید. این تحقیق آماده مهندسی کامپبوتر با موضوع معرفی تکنیک AJAX در قالب فایل Word و اسلایدهای پاورپوینت برای دانلود ارائه شده است. این تحقیق مهندسی کامپیوتر با موضوع معرفی تکنیک AJAX برای درس شیوه ارئه مطالب علمی و فنی قابل ارائه است.

آنچه در پیش رو دارید، تحقیقی جهت معرفی تکنیکی در زمینه برنامه نویسی وب است. زمینه ای که امروز نه تنها پیچیده است، بلکه نیاز به کارگیری آن نیز افزایش یافته است. ای-جکس یک تکنیک است. برنامه هایی که این تکنیک را به کار می برند، کاربر را خشنود و پهنای کار او را بیش تر می کنند.

با توجه به نیازهای روز افزون جامعه به فناوری اینترنت و زندگی الکترونیکی وجود چنین تکنیک هایی می تواند راه کار مناسبی برای حل بسیاری از مسائل باشد. به ویژه مسائل و مشکلاتی چون کندی ارتباط بین کاربر و سرور، refresh  های متوالی در حین انجام یک عملیات و... . 

در پایان به علاقه مندان توصیه می شود که با مطالعه ی کتاب های بیش تر برنامه نویسی این تکنیک را بیاموزند، تا بتوانند برنامه های قدرتمند و کاربرپسندی بسازند.

Keywords: معرفی تکنیک AJAX
این برای گرایش های: نرم افزار،فناوری اطلاعات، کاربرد دارد. سایر ،سایر ، را ببینید. [ برچسب: ]