دانلود کارآموزی در اداره مالیاتی

در این بخش از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) گزارش کارآموزی حسابداری در اداره مالیات را به صورت رایگان دانلود نمایید.
قیمت : رایگان
شناسه محصول : 2003181
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 51
نوع فایل های ضمیمه : word
حجم فایل :
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : کارآموزی در اداره مالیاتی

چکیده


در این بخش از پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) گزارش کارآموزی حسابداری در اداره مالیات را به صورت رایگان دانلود نمایید.

فصل اول: معرفی سازمان امور مالیاتی

فصل دوم: انواع مالیات

فصل سوم: نگهداری دفاتر

فصل چهارم: پیشنهادات

منابع

تشکیل سازمان امور مالیاتی

سازمان امورمالياتي كشور به موجب ماده 59 قانون برنامه سوم ، درسال 1380 تشكيل ونمودار تشكيلاتي آن در بخش ستاد سازمان در اوائل سال 81 وتشكيلات ادارات كل امورمالياتي استانها به تاييد سازمان مديريت وبرنامه ريزي رسيد . با تشكيل سازمان امورمالياتي ، بودجه اين سازمان از وزارت اموراقتصادي ودارايي تفكيك شد و در حال حاضر با خريد ساختمان جديد در حال انتزاع نهايي از وزارت اموراقتصادي ودارايي است ودر هم با انتصاب مديران كل امورمالياتي ، تشكيلات ادارات كل مالياتي در حال استقرار است .

اصلاح قانون مالياتهاي مستقيم : همزمان با ايجاد سازمان امورمالياتي قانون مالياتهاي مستقيم نيز اصلاح شد . نرخ مالياتي در قانون قبلي به 54 درصد مي رسيد كه گاهي با عوارض ديگر براي شركتها و واحدهاي توليدي اين نرخ به رقم 67 درصد هم مي رسيد ، با اصلاح قانون مالياتهاي مستقيم حداكثر نرخ مالياتي براي درآمد اشخاص حقيقي 35 درصد مي باشد وبراي اشخاص حقوقي اين نرخ،ثابت و 25 درصد مي باشد كه اين موضوع مهم گذشته ازآنكه باعث تشويق سرمايه گذاري وتوليدكنندگان مي شودبسياري اززمينه هاي بروز فساد اداري را نيز مسدود مي كند ...


Keywords: کارآموزی در اداره مالیاتی
این برای گرایش های: حسابداری، کاربرد دارد. [ برچسب: ]