دانلود ضرب "ای بی سی"ABC"

ضرب "ای بی سی" ، در ابتدا برای ارائه تصویری برای" ای بی سی" طرح ریزی شده بود که این امر هم دیدگاه مراحل و هزینه شرکت را اتخاذ می نماید.این امر به سادگی امکانپذیر است اما ضرب ساده شده "ای بی سی" ارزش واقعی حسابداری قیمت تمام شده که پس از دهه 1980 بوجود آمد را در بر نمی گیرد. (ایوسکه ، وریکو،2007) . ضرب "ای بی سی " تصاعدی و کلاسیک ، که تعامل بهتر مراحل و هزینه گذاری،‌را نشان می دهد.
قیمت : 485,000 ریال
شناسه محصول : 2002796
نویسنده/ناشر/نام مجله :
سال انتشار:
تعداد صفحات فارسي : 4
نوع فایل های ضمیمه : Word
حجم فایل : 25 Kb
کلمه عبور همه فایلها : www.daneshgahi.com
عنوان فارسي : ضرب "ای بی سی"ABC"

چکیده


ضرب  "ای بی سی"ABC"

ضرب "ای بی سی" ، در ابتدا برای ارائه تصویری برای" ای بی سی" طرح ریزی شده بود که این امر هم دیدگاه مراحل و هزینه شرکت را اتخاذ می نماید.این امر به سادگی امکانپذیر است اما ضرب ساده شده "ای بی سی" ارزش واقعی حسابداری قیمت تمام شده که پس از دهه 1980 بوجود آمد را در بر نمی گیرد. (ایوسکه ، وریکو،2007) . ضرب  "ای بی سی " تصاعدی و کلاسیک ، که تعامل بهتر مراحل و هزینه گذاری،‌را نشان می دهد.

ضرب" ای بی سی" اصلی ، تحت عنوان ضرب کم 1I " –CAM" ( ایجاد شده بوسیله کنسرسیوم مدیریت بین الملل  پیشرفته ) ، برای 2 هدف طرح ریزی شده بود.نخست نشان دادن رابطه میان مراحل و هزینه . دوم طرح ریزی نموداری ترسیمی است که گروه های "ای بی سی " بتوانند از آن در هنگام  ارائه مفهوم "ای بی سی" به مدیریت ارشد ، بهره ببرد.به دلیل  سادگی مورد انتظار ، طراحان کل مراحل ورودی- انتقال –خروجی و جریان منابع مرتبط را ، به حساب نیاوردند.این بدان معنا است که مدل اصلی برای هدفهای مورد نظر مورد استفاده قرار نگرفته ، ومی تواند برای شرکت  گامی به عقب محسوب شود . استفاده  نادرست  از  الگو  به  تنوع  گسترده  الگوهای  حسابداری قیمت تمام شده ، منتهی می شود. تنوع فوق العاده در  سنجش مراحل مشتری و محصول ، هزینه را به سمت بالا و کیفیت را تنزل داده و به ناامیدی کاربران اطلاعات منجر می شود(ایوسکه ، وریکو ، 2007).

توضیح ضرب "ای بی سی اصلی" آن است که محصولات  فعالیت ها و در مقابل فعالیت  منابع را مصروف می نماید. محور افقی نشانگر هزینه های تولید شده است. محور عمودی نشانگر جریان منابع محصولات از طریق فعالیت هایی است که می تواند گمراه کننده باشد.در حالیکه منابع در بالای مدل ایجاد شده است ، اثری  از محصولات منبع مبنا ، ایجاد می شود. سودمند است که محصولات را در بالای 2 نمودار قرار داد ، با این  ایده که  محصولات  محرک نیاز به فعالیت هایی است  که منابع را مصروف می دارد. این امر رویکرد معنا دار تری را ارائه می نماید....

Keywords: ضرب ABC
این برای گرایش های: حسابداری، کاربرد دارد. سایر ، را ببینید. [ برچسب: ]