ویرایش مقالات انگلیسی پرستاری

ویرایش مقالات انگلیسی پرستاری از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه پرستاری پورتال پویان می باشد. در صورتی که مقاله ای به زبان انگلیسی نگارش نموده اید و مقاله نیازمند ویرایش از نظر نگارشی و گرامری است، میتوانید کار ویرایش مقاله انگلیسی پرستاری خود را به ویراستاران گروه پرستاری ما بسپارید. یا اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله بر زبان مقاله اشکال وارد کرده است، گروه پرستاری ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی پرستاری شما را انجام دهد.

ادیت مقالات انگلیسی پرستاری چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانس توسط گروه پرستاری ما پذیرفته می شود. برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش مقاله ، هزینه و زمان تحویل به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را مشاهده نمایید.

اگر چنانچه مقاله پرستاری خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان پرستاری ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایید. برای مشاهده توضیحات بخشترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پرستاری را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1562


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید